Pazar , 21 Aralık 2014

Litozin Double 120 Kapsül

Litozin Double 120 Kapsul Litozin Double 120 Kapsül

Litozin Double 120 Kapsül

1 kapsül İçeriği: 750 mg Rosa canina tozu

İçerdiği Maddeler: Bitki tohumlarından üretilen Rosa canina fructus cyanisbati içermektedir.

Yapılan uzun soluklu araştırmalarda ve bilimsel çalışmalarda, Roca Caninanın temel maddesi olarak ve Litozin’in etken maddesi olarak kullanılan GOPO’nun, eklem dokularının korunmasında yardımcı bir madde olduğu gözlemlenmiştir.

Kireçlenmenin giderilmesine, antienflamatuar, antioksidan ve analjezik özellikleri ile eklem ağrılarının giderilmesine ve hareket kısıtlılığının azaltılmasına yardımcı olarak yaşam kalitesinin artırılmasını hedefler.

Rosa Canina: Genellikle kuşburnu olarak da bilinen batı asya, kuzeybatı Afrika ve avrupada yetişen bir çeşit bitkidir. Sonbaharda olgunlaşan bu bitkinin içi tüylüdür. C vitamini açısından dünyanın en zengin meyvesidir.

Rosa Canina C vitamini bakımından, limondan ve portakaldan on kat daha zengindir. Kendi başına kullanıldığında gaz problemini önleyici, vücut direncini güçlendirici özelliktedir.

Ayrıca içeriğinde A, B1, B2, C, K vitaminlerinden de barındırmaktadır.

Litozin Double 120 Kapsül Kullanımı

Kullanılacak olan ilk üç ile beş hafta günde ikişer kez üçer kapsül devamında ie günde iki kez ikişer kapsül alınması önerilmektedir. Suyla birlikte kullanılabileceği gibi kapsül açılarak tozun yemeklere karıştırlması yöntemi ile de kullanılarbilir.

25 Santigrad derecenin altında nemli olmayan yerlerde muhafaza ediniz.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ambalaj Çeşitleri

Litozin 200 gr toz ve Litozin Double 120 Kapsül olarak satılmaktadır.

Litozin Double 120 Kapsül Yan Etkileri

Litozinin henüz tespit edilmiş bir yan etkisi bulunmamaktadır. İçerdiği etken madde olan Rosa Caninanın (kuşburnu) tek yan etkisi çok tüketildiğinde alerjik etkiler oluşturabilmesidir. Kullanım talimatlarına uyularak kullanıldığında herhangi bir yan etki beklenmemektedir.

Litozin Double 120 Kapsül Faydaları

İçeriğinde barındırdığı Rosa Canina maddesi öncelikli olarak iltihabın azaltılmasına yardımcı olmaktadır. Vücudumuzdaki akyuvarlar, içerisinde bulunan bakterileri yok etmektedir ancak akyuvarların normal düzeylerden fazla sayıda olması kıkırdak dokunun yıpranmasına sebebiyet verebilmektedir. Bu durum ilerleyen süreçlerde doku hasarı oluşmasına sebep de olabilmektedir. Litozin içeriğinde bulunduğu etken maddeler ile eklemlerde normal değerlerden fazla akyuvar birikmesini engelleyerek, eklemlerimizin temel ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca içeriğinde barındırdığı maddeler ile diğer eklem ağrıları için yardımcı olan gıda takviyelerinden daha etkili olduğu iddia edilmektedir, eklem ağrısı ve tutulmasının azalmasına, esnekliğin ve hareketliliğin artmasına yardımcı olduğu bilimsel çalışmalarda gözlemlenmiştir.

Herbalist Notu: Litozin; Rosehip Rosacanina’nın çekirdek ve kabuklarından çok özel yöntemlerile üretilip standardize edilmiş  bir bitkisel gıda takviyesidir. Özel üretim teknikleriyle yetişen bu rosehip özel soğutma yöntemleriyle aktif  etken madde olan GOPO ya dönüştürülerek özellikle otoimmünel(çapraz bağışıklık sistemi )hastalıkları olan ms, osteoartrit ve romatoid artrit gibi hareket Kısıtlılığına dayalı iltihaplı eklem hastalıklarında kullanılmaktadır.Ayrıca çok güçlü bir antioksidan olan rosehip İçeriğindeki C vitamini ve polifenolik sayesinde soğuk algınlığına karşı da koruyucu etki gösterir.

siparis2 Litozin Double 120 Kapsül

 

 Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>