Çarşamba , 4 Mart 2015

Marnys Forline Cla Flakon

 MARNYS Forline Cla FlakonVücudumuzun gerektirdiği vitamin mineral ihtiyacının karşılanması, zihindeliğimizin ve enerji gereksiniminin giderilmesi için gerekli bileşenleri sadece yediğimiz besinlerden alamadığımız durumlar oluşmaktadır. Vücutta yeterli miktarda üretilmeyen bu ihtiyaçlarımızını bir defada giderebilmek için Marnys Forline Cla ürününü kullanabilirsiniz. Marnys Forline Cla içeriğinde barındırdığı bileşenler ile, vücudumuzun gelecekte ihtiyaç duyabileceği için depoladığı yağların dışarı atılmasını ve içeriğindeki enzimler ile mevcut yağların yakılarak azaltılmasını sağlar. Bu şekilde de sağlığınıza ve yaşam kalitenize olumlu katkı sağlarken kilonuzu kontrol etmenize de yardımcı olur. Ayrıca daha önce depolamış olduğunuz yağları kana karıştırarak, enerjiye dönüştürülmesini sağlar.

Bu ürünü diyet veya vücut geliştirme ile birlikte kullandığınız durumlarda ise, hem spor için hem de diyet yaptığınız zamanlarda vücudunuzun ihtiyaç duyduğu enerjiyi bu ürün ile verebilirsiniz.

Marnys Forline Cla Nasıl Kullanılır?

Günde 1 defa yemekten önce 1-2 ampul kırılarak içilmesi tavsiye edilmektedir. Marnys Forline Cla içilebilir ampulleri bir bardak su içerisinde sulandırılmış olarak da alınabilir.

Marnys Forline Cla İçeriği

Konjuge lineoik asit 1500 mg
CLA 80
Marine kollajen 300 mg
L-carnitin 300 mg
Frukooligosakkaritler 255 mg
C Vitamini 15 mg
B3Vitamini 4,5 mg
E Vitamini 2,5 mg
B5 Vitamini 1,5 mg
B6 Vitamini 0,5 mg
B2 Vitamini 0,4 mg
B1Vitamini 200 mcg
Krom 50 mcg(krom III sülfat)
Folik asit 50 mcg
Biotin 37,5 mcg
D Vitamini 1,25 mcg
B12 Vitamini 0,25 mcg
Fruktoz
Tutti frutti tadı
Potasyum sorbat
Deiyonize Su q.s.p. 10 ml

İçeriğindeki önemli maddelerden birisi olan Konjuge lineoik asit üzerine yapılan araştırmalarda süt ürünlerinde ve besinlerde doğal olarak bulunan bir madde olduğu saptanmıştır. Bu ürüne eklenen CLA ile vücut yağının azaltıldığı sonucuna varılmıştır.

Marnys Forline Cla Yan Etkileri

Yapılan araştırmalarda Marnys Forline Cla kullananlarda herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır ve şu ana kadar gözlemlenmiş bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Marnys Forline Cla kullananlar, kullanıcı yorumları, hakkında yorumlara sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz.

 

http://www.botanikyasam.com/wp-content/uploads/2013/12/21.png

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>