Cuma , 21 Eylül 2018

Mirage Saç Dolgunlaştırıcı Toz 32/25gr Ekonomik Büyük Boy

 

http://www.botanikecza.com/resman/uploads/editors/images/Mirage-Kampanya-Paketi-BotanikEcza%281%29.jpg

Mirage Saç

http://www.botanikecza.com/resman/uploads/editors/images/mirage_urudetabg2.jpg

 

toppik , topik

5 yorum

  1. Mirage Tek kelime ile harika..Aynanın karşısına geçiyorum ,gözlerimi açıp kapayıncaya kadar yeni saçlarıma kavuşuyorum.Toppiği üreten Amerikalı firmalar yenisini Mirage olarak geliştirmiş.Aslında geç bile kaldılar.Yeni Mirage saçımın dibinde kesinlikle birikme yapmıyor.Miragede lazer kullanmışlar ve kuş tüyü gibi hafif olmuş tozlar.hemen saç telime yapışıp kalıyor.taki saçımı duşta yıkayıncaya kadar birdaha saçımdan çıkmıyor..denemek isteyenler için söylüyorum,toppiği deneyenler bu yeni Mirageden daha çok memnun kalacaklar.Saçsız gezmek istemeyenler için Sade fiyatı biraz pahalı.zannediyorum lazer teknolojisi biraz cebimizi yakacak.

  2. yaklaşık 1 yıldır her gün sacıma toopik dökmeden cıkmam evden ama saç diplerime çöküyordu, o da cok cirkin bir goruntu oluşturuyor.. Deneme amaçlı aldım gercekten muhteşem arkadaşlar, cok farklı diğer markalardan, tüyler cok cok kücük direk saca yapışıyor, dibe cokme olayı yok…Tavsiye ederim kesinlikle denemelisiniz…????????????.com dan online sipariş verebilirsiniz.(Ticari Site reklamı yapıldığı için yorum editlenmiştir..)

  3. hocamm bnm sac cok zayıff ve dökülüyoo bir çaresivede ilacı yok mu bu konda yardımcı olursanızz minet duyarımm

  4. SÜPER BİR İÇATTT ON NUMARAA TAHNK YOUUU MİRAGE..

  5. mrb benim saçım çok seyrek olduğundan dolayı açık çoktur..bu açıklar canımı çok sıkıyor.bi arkadaşım mirage yi tavsiye etti…herhangi bir zararlı etkisi var mı?ben saçıma şampuan ve sülisyonla bakım yapıyorum acaba birlikte kullansam sakıncası olur mu?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*