Cuma , 17 Ağustos 2018

Kepekli Saçlar

Wella Professionals Clean Anti Dandruff Shampoo 250 ml

    Devamını Oku »

Kyana Shampoo Dry Hair Kepekli Saçlar için Şampuan 250 ml

    KULLANIM Islak saça uygulayın ve masaj yaparak saçın tamamına dağıtın. Ilık su ile durulayın. Gerekirse işlemi tekrarlayın. Devamını Oku »

Lavera Anti-Dandruff Şampuan 200 ml

    Kullanımı: Bir miktar şampuanı avucunuza alıp ıslak saça uygulayınız. Nazikçe masaj yaparak köpürtünüz. İlk yıkamada saçlardaki kir ve yağ atılır. Gerek görüldüğünde ikinci defa uygulanabilir. İkinci yıkamada köpük miktarı artacaktır. Devamını Oku »

Capilactif Kepekli Saçlar için Şampuan 200 ml

Kullanım Şekli Islak saça, her tarafa yayarak ve hafifçe masaj yaparak uygulanır ve iyi bir şekilde durulanır. Gerekli görüldüğü takdirde tekrarlanır. Saç derisine göre günlük ya da haftada iki defa olmak üzere en az 2 ay boyunca uygulanır. Devamını Oku »

Capilactif Kepekli Saçlar için Losyon 100 ml

Kullanım Şekli Saç derinize püskürtün ve hafifçe masaj yapın. Durulamayın. Saç derinizin durumuna göre günlük ya da haftada iki defa olmak üzere en az 2 ay boyunca uygulayın. Devamını Oku »

Capilactif Saç Bakım Serumu 50 ml

    Kullanım Şekli Saç derinize şampuandan önce hafifçe masaj yaparak uygulayın. 15 ya da 20 dakika bekleyin. Sonra uygun bir şampuanla yıkayın. Saç derinizin durumuna göre haftada bir yada üç kez uygulayın. Devamını Oku »

Pharmasol Kepekli Saçlar için Şampuan 300 ml

Uygulama şekli: Islak saça masaj yaparak uygulanır. Köpürtme işlemi tamamlandıktan sonra 2-3 dakika bekletilir ve bol su ile durulanır. Uyarılar: Saç derisine haricen uygulanır Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Devamını Oku »

Dermotto Losyon 100 ml

İçeriğinde TTO (tea tree oil- Melaleuca alternifolia ) % 5 konsantrasyonda mantar bulunur. Devamını Oku »

Helen Seward Argan Elisir Saç Bakım Şampuanı 250 ml

Islak saça uygulanır. Masaj yaparak köpürtüldükten sonra bol su ile durulanır. Devamını Oku »

Helen Seward Therapy 12/L Kepekli Saçlar için Losyon 125 ml

  Kullanımı: Islak veya kuru saçlar ile saç derisine eşit şekilde sürünüz ve dağıtmak için hafif bir masaj uygulayınız.Durulamayın, ekstra hafif doku ağırlaştırmaz. Yayma Masajı: Baş derisi üzerine ürünü püskürtün,hafif baskı uygulayarak. Saç derisini friksiyonlayın. Boyundan başlayarak yavaş yavaş alına doğru ovalayarak ilerleyin ve baş üstüne çıkarak tamamlayın.   Devamını Oku »