Cuma , 17 Ağustos 2018

Kuru Saç

Bioxcin Quantum Bio-Activ Şampuan

Bioxcin Quantum Şampuan -Yağlı Saçlar için -Kuru/Normal Saçlar için -Hassas Saçlar için -Double effect (Çift Etki) : Kepekli Saçlar  Kesenize en uygun Bioxcin ürünleri yalnızca Botanik Ecza’da! Bioxcin Quantum Şampuan, saç bakım ürünleri yelpazemizdeki binlerce üründen sadece birisidir. Şampuan ürünlerini Botanik Ecza satış merkezinden sipariş verebilrsiniz. Bu ürün Bioxcin şampuan serisinin en yeni ürünü! Yağlı, normal, kuru ve hassas saçlar için kullanılabilir. Bioxcin Quantum Şampuan içindekiler Bio-activ peptides ve biocomplex 11 formüllerini içeriyor. Bioactiv peptides, 18 aminoasitten ... Devamını Oku »

Osmo Deep Moisture Kuru Saçlar İçin Nemlendirici Şampuan

    İÇERİK Patchouli Yağı Ylan Ylang Pantenol Pro Vitamin B5 KULLANIM Islak saça eşit olarak dağıtın. Nazikçe masaj yapın, durulayın. Gerekirse işlemi tekrar edin. Devamını Oku »

Osmo Deep Moisture Kuru Saçlar İçin Nemlendirici Saç Kremi

    Devamını Oku »

OSMO Deep Moisture Kuru Saçlar İçin Yoğun Nemlendirici Durulanmayan Sprey Krem 250 ml

  KULLANIM Uygulamadan önce şişeyi iyice çalkalayın. Kuru bölümlere püskürtün ve dilediğiniz gibi şekillendirin.   Devamını Oku »

Osmo Intensive Deep Repair Mask Kuru Saçlar İçin Saç Maskesi

    Devamını Oku »

NaturVital Happy Hair Dry Kuru Saç Şampuanı 500 ml

  Kullanımı Şekli Islak saçınıza uygulayın ve hafifçe masaj yapın köpürtün 2-3 dakika bekletin yıkayın sonra bol suyla durulayın. Devamını Oku »

Pharmasol Kuru Saçlar İçin Saç Sorunlarına Karşı Bakım Şampuanı 300 ml

  Uygulama şekli: Islak saça masaj yaparak uygulanır. Köpürtme işlemi tamamlandıktan sonra 2-3 dakika bekletilir ve bol su ile durulanır. Uyarılar: Saç derisine haricen uygulanır Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Devamını Oku »

Helen Seward Mediter Nutrive 4/S Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Şampuanı 300 ml

  Ürünü nemli saça sürün ve yavaşça dağıtın. İyi bir durulama sonrası, aynı işlemi bir kez daha uygulayıp, ürünün emilmesi için birkaç dakika daha bekletip tekrar masaj yaparak durulayın.     Devamını Oku »

Helen Seward Mediter Nutrive 4/L Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Ampül 8×10 ml

  Avuç içine biraz dökülerek ıslak saçlara tamamen yedirilir. Saç stili yapıldıktan sonra gerekirse uygulama tekrarlanır. Durulamayın.   Devamını Oku »

Helen Seward Mediter Nutrive 4/F Olea Özlü Kuru ve Yıpranmış Saçlar için Saç Bakım Toniği 125 ml

  Avuç içine biraz dökülerek ıslak saçlara tamamen yedirilir. Saç stili yapıldıktan sonra gerekirse uygulama tekrarlanır. Durulamayın.   Devamını Oku »