Salı , 17 Temmuz 2018

Yıpranmış Saç

REVOX Saç Serumu

  Devamını Oku »

Likya Ki Gold Premium Saç Bakım Maskesi 500 ml

  Ki Gold Premium Saç Bakım Maskesi: Ki Gold Premium Şampuan kullandıktan sonra ıslak saça uygulayın. Saçınızı duruladıktan sonra, yeterli miktarda saç bölgelerine masaj ile uygulayın ve tarayınız, 3-5 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulayınız. Devamını Oku »

ECO Cosmetics Organik Sertifikalı Volumising Şampuan 200 ml

Sentetik parfüm, boya, koruyucu, PEG, Sodyum Lauril Sülfat, paraben, petrol ürünleri, parafin ve silikon türevleri içermez. GDO içermez.   Ürün İçeriği Aqua, Lauryl Glucoside, Tillia Cordata Extract *, Coco-Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate & Disodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Sodium Chloride, Punica Granatum Extract*, Olea Europaea Leaf Extract *, Alcohol, Actinidia Chinensis Fruit Extract, Sodium PCA, Parfum**, Sodium Lactate, Lactic Acid, Limonene, ... Devamını Oku »

Pharmasol Yağlı Saçlar İçin Saç Sorunlarına Karşı Bakım Şampuanı 300 ml

Uygulama şekli: Islak saça masaj yaparak uygulanır. Köpürtme işlemi tamamlandıktan sonra 2-3 dakika bekletilir ve bol su ile durulanır. Uyarılar: Saç derisine haricen uygulanır Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Devamını Oku »

Dermotto Losyon 100 ml

İçeriğinde TTO (tea tree oil- Melaleuca alternifolia ) % 5 konsantrasyonda mantar bulunur. Devamını Oku »

Damlamiks Sarımsak Özlü Saç Bakım Yağı 150 ml

Aloe Vera Yağı, Çam Terebentin Yağı, Limon Yağı, Biberiye Yağı, Buğday Yağı, Selvi Yağı, Okaliptus Yağı, Sarımsak Yağı, Tatlı Badem Yağı, Susam Yağı, Isırgan Yağı, E Vitamini, Lavanta Yağı içerir. Hiçbir koruyucu kimyasal madde ve renklendirici madde içermez. Hayvansal yağlar içermez. Petrokimyasal maddeler (Parafin vb.) içermez. Devamını Oku »

Helen Seward Mediter Nutrive 4/S Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Şampuanı 300 ml

  Ürünü nemli saça sürün ve yavaşça dağıtın. İyi bir durulama sonrası, aynı işlemi bir kez daha uygulayıp, ürünün emilmesi için birkaç dakika daha bekletip tekrar masaj yaparak durulayın.     Devamını Oku »

Helen Seward Mediter Reforce 1/L Saç Sorunlarına Karşı Konsantre Serum

  Nemli veya kuru saça dozu uygulayarak hafifçe saç derisine masaj yapın ve köklerdeki dolaşıma yardımcı olun.   Devamını Oku »

Helen Seward Mediter Reforce 1/S Saç Sorunlarına Karşı Şampuan 300 ml

  Ürünü nemli saça sürülür; hafifçe saç derisi ve saçlara masaj yapılır. Ilık suyla tamamen durulanır, yeniden uygulanır. Ürünün emilmesi için birkaç dakika daha bekleyip tekrar durulayın. Haftada üç kez tekrarlanır. Devamını Oku »

Helen Seward Mediter Hydra 5/F Boyalı İşlem Görmüş Saçlar İçin Nemlendirici Saç Serumu 125 ml

  Sprey ile nemli veya kuru saça eşit bir şekilde uygulayın. Durulama yapmayın.   Devamını Oku »