Pazar , 25 Şubat 2018

ŞİFALI BİTKİLER

Mecitefendi Altınotu Çiçeği 25GR

Mecitefendi Altınotu Çiçeği 25GR   Kullanım Şekli Bir fincan kaynamış suyun (150 ml) içine bir Tatlı kaşığı kurutulmuş bitkiden konulur 10 dk demlenmesi beklenir Sabahları aç karnına bir fincan içilir istenirse akşamları da bir fincan içilebilir. Devamını Oku »

Mecitefendi Hibisküs 75GR

Mecitefendi Hibisküs 75GR   Devamını Oku »

Mecitefendi Sinameki Yaprağı 50GR

Mecitefendi Sinameki Yaprağı 50GR   Devamını Oku »

Mecitefendi Çoban Çökerten 60GR

Mecitefendi Çoban Çökerten 60gr   ÇOBAN ÇÖKERTEN 60 GR Bitki Çayı Kullanımı: Günde 3-5 defa içilir. Aç tok fark etmez. Ürün İçinde Hiçbir Katkı Maddesi Şeker ve Koruyucu İçermemektedir.   Devamını Oku »

Mecitefendi Enginarlı Macun

Mecitefendi Enginarlı Macun  Kullanılışı: Sabah akşam aç karnına 1 tatlı kaşığı alınması tavsiye edilir. Devamını Oku »

Mecitefendi Masaj Yağı 150ML

Mecitefendi Masaj Yağı   Kullanımı; Sabah – Akşam masaj yapılmasını istediğiniz bölgeye 10-15 dakika dairesel ve nazik hareketlerle tatbik edilir.   Devamını Oku »

Mecitefendi Tatlı Badem Yağı 50cc

Mecitefendi Tatlı Badem Yağı 50cc           Devamını Oku »

Mecitefendi Zencefilli Macun

Mecitefendi Zencefilli Macun   KULLANIM ŞEKLİ Günde 2 defa 1 çay kaşığı yenmesi ya da yarım çay bardağı ılık suya 1 çay kaşığı Macun karıştırılarak içilmesi tavsiye edilir. Ürün açıldığı andan itibaren ara verilmeden en kısa sürede tüketilmelidir. Ayrıca ağız tadınıza uygun olması bakımından; süt, yoğurt, ya da katkısız meyve suyu ile birlikte tüketebilirsiniz. SAKLAMA KOŞULLARI Saklama sıcaklığı 30 dereceyi ... Devamını Oku »

Mecitefendi Okaliptus Suyu 1LT

Mecitefendi Okaliptus Suyu 1LT   Devamını Oku »

Themra Ballı Polenli Arı Sütlü Karışım 9600 mg (240 gr)

Themra Ballı Polenli Arı Sütlü Karışım 9600 mg      Kullanımı: Sabah,öğlen,akşam 1 tatlı kaşığı sade veya süte karıştırılarak alınır. Doğal olduğundan kristalize olabilir.Doğal olarak tüketebilirsiniz.   Devamını Oku »