Pazar , 25 Şubat 2018

Şifalı Bitkiler

Maca Tozu

Maca Tozu Fiyat Maca Tozu fiyat olarak da son derece makul bir üründür.  Hemen siz de Sepete Ekle düğmesine basarak ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Mağazamızda 75 gram olarak satılmaktadır. Maca tozu nedir? Maca diğer adıyla lepidium meyenii bitkisinin kurutulmuş ve toz haline getirilmiş Maca tozu ürününü hemen Botanik Ecza’dan satın alabilirsiniz. Maca tozu içindekiler Maca adı verilen kızıl turp benzeri bir bitkinin yedi yıl boyunca saklanıp kurutularak ... Devamını Oku »

Sepe Natural Epimedium Azgın Teke Otu Ekstraktı 90 Kapsül x 430 mg

Kullanım Önerisi – Nasıl Kullanılır Tercihen günde 3 defa 1 kapsül yemek öncesi kullanılması tavsiye edilir.   Devamını Oku »

Prof.İbrahim Saraçoğlu Saç Bakım Yağı 100 ml

TUZ, SLES, PARABEN, GDO bileşenler içermez. Devamını Oku »

Shiffa Home Zeytin Yapraklı, Alıçlı Karışık Bitki Çayı 40 lı

İçindekiler: Zeytin yaprağı, Ardıç tohumu, Lavanta çiçeği,  Kedi otu,  Tarçın kabuğu,  Aynı safa çiçeği, Üvez yaprağı, Alıç çiçeği       Devamını Oku »

Doctor Herbal Bebekler İçin Masaj Yağı 150 ml

  Devamını Oku »

Wee Baby Anne Sütü Saklama Poşeti 350 ml

Anne sütünün muhafaza edilmesini sağlar. Steril ambalajlıdır. Sızdırmaz çift kilit sistemi vardır. Dondurucuya uygundur. Devamını Oku »

Wee Baby Anne Sütü Saklama Kabı

Buzdolabında veya buzluk bölümünde saklanabilir. Biberon üzerinde tarihi not edebilmek için özel ayrılmış bir alan mevcuttur. Biberon emziği tedarik edildiginde, biberon seklinde kullanılabilir. Devamını Oku »

Wee Baby Pratik Göğüs Pompası

  BPA içermeyen malzemelerden üretilmiştir. Anne sütünü direkt içemeyen veya fazla gelen sütü sağıp depolamak için kullanılır. Göğüse gelen kısmı silikon kalkan ile desteklenmiştir. Tek elle de kolay sağım yapabilen pratik pompadır. Her göğüs ölçüsüne uygundur.   Devamını Oku »

Klorane Bebekler için Temizleme Sütü 200 ml

  Devamını Oku »

Klorane Bebekler için Temizleme Mendili

    Devamını Oku »