Cuma , 24 Mayıs 2019

CAPITANO

Capitano Junior+6 Çocuk Diş Fırçası (Yumuşak)

Capitano Junior+6 Çocuk Diş Fırçası (Yumuşak) Yumuşak Diş Fırçası 6 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. Yanak ve Dil temizleme özelliği   Yazıyı paylaş "Capitano Junior+6 Çocuk Diş Fırçası (Yumuşak)" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Capitano Bebek +3 Diş Fırçası (Yumuşak)

Capitano Bebek +3 Diş Fırçası (Yumuşak)   Capitano Yumuşak Diş Fırçası 3 yaş ve üzerindeki bebeklerin kullanımı için uygundur. Sapında sevimli hayvan resimleri olan yeni tasarım   Yazıyı paylaş "Capitano Bebek +3 Diş Fırçası (Yumuşak)" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Capitano Junior+6 Çocuk Ağız Temizleme Suyu 250 ml Alkolsüz ve Şekersiz

Capitano Junior+6 Çocuk Ağız Temizleme Suyu 250 ml Alkolsüz ve Şekersiz İçeriğinde: Florür Tuzları ve Kalsiyum Betain, Mallow (Ebegümeci) Özü ve Calendula (aynısafa çiçeği)     Sulfetal Çinko® Yazıyı paylaş "Capitano Junior+6 Çocuk Ağız Temizleme Suyu 250 ml Alkolsüz ve Şekersiz" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Capitano Çocuk+6 Yaş Diş Macunu 75 ml Hafif Nane Aromalı

Capitano Çocuk+6 Yaş Diş Macunu 75 ml Hafif Nane Aromalı Jel formunda diş macunu Hafif Nane Aromalı   Yazıyı paylaş "Capitano Çocuk+6 Yaş Diş Macunu 75 ml Hafif Nane Aromalı" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Capitano Bebek+3 Yaş Diş Macunu 75 ml

CAPITANO Bebek+3 Yaş Diş Macunu Karışık-Meyve Aromalı Jel formunda diş macunu Çilek ve Karışık-Meyve Aromalı Yazıyı paylaş "Capitano Bebek+3 Yaş Diş Macunu 75 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Capitano Ox-Active Damaklıklı Sistema

Kullanım talimatları 1- Diş macunu ve diş fırçası kullanarak dişlerinizi olası yemek artıklarından arındırarak iyice temizleyin. 2- Damaklığın arka tarafını ılık suyla dikkatli bir şekilde yıkayın. 3- Verilen tüp ile damaklığın her iki kemerinin üstüne ince bir tabaka halinde macunu sıkın. 4- Damaklığı katlayın ve ağız boşluğunun alt diş kemerinin üstüne en küçük parçayı ( yazılı olarak “lower” diye belirtilen) ... Devamını Oku »

Capitano Diş Fırçası

  Capitano Diş Fırçası Diş Hekimleri, dişlerin hergün en az 2 kez fırçalanmasını ve diş fırçasının 3 ayda bir değiştirilmesini önermektedir.   Yazıyı paylaş "Capitano Diş Fırçası" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Capitano Ox-Active Damaklıklı

  Capitano Ox-Active Capitano Ox-Active® Kullanım talimatları 1- Diş macunu ve diş fırçası kullanarak dişlerinizi olası yemek artıklarından arındırarak iyice temizleyin. 2- Damaklığın arka tarafını ılık suyla dikkatli bir şekilde yıkayın. 3- Verilen tüp ile damaklığın her iki kemerinin üstüne ince bir tabaka halinde macunu sıkın. 4- Damaklığı katlayın ve ağız boşluğunun alt diş kemerinin üstüne en küçük parçayı ( ... Devamını Oku »

Capitano Ox Active Ağız Bakım Suyu 400 ml

  Capitano Ox Active Ağız Bakım Suyu 400 ml   Kullanım Önerisi:  20 ml Capitano Ağız Bakım Suyunu ağzınızda 30 saniye çalkalayıp tükürün. Yutmayın. Ardından su ile çalkalamayın.   Yazıyı paylaş "Capitano Ox Active Ağız Bakım Suyu 400 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Capitano Aile Diş Fırçası

Capitano Aile Diş Fırçası Diş Hekimleri, dişlerin hergün en az 2 kez fırçalanmasını ve diş fırçasının 3 ayda bir değiştirilmesini önermektedir.  Dişlerin etkin bir şekilde temizliği için Capitano diş macunu ile birlikte kullanılmasını öneriyoruz.     Yazıyı paylaş "Capitano Aile Diş Fırçası" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »