Salı , 11 Aralık 2018

Bioxcin Quantum Bio-Activ Şampuan

Bioxcin Quantum Şampuan

Bioxcin-Quantum-Bio-Activ-Sampua_22039_1

Bioxcin Quantum Bio-Activ Şampuan


-Yağlı Saçlar için

-Kuru/Normal Saçlar için
-Hassas Saçlar için
-Double effect (Çift Etki) : Kepekli Saçlar 

Kesenize en uygun Bioxcin ürünleri yalnızca Botanik Ecza’da!

Bioxcin Quantum Şampuan, saç bakım ürünleri yelpazemizdeki binlerce üründen sadece birisidir. Şampuan ürünlerini Botanik Ecza satış merkezinden sipariş verebilrsiniz. Bu ürün Bioxcin şampuan serisinin en yeni ürünü! Yağlı, normal, kuru ve hassas saçlar için kullanılabilir.

Bioxcin Quantum Şampuan içindekiler

Bio-activ peptides ve biocomplex 11 formüllerini içeriyor. Bioactiv peptides, 18 aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitlerle zenginleştirilmiş bir formül iken, Biocomplex 11; Vitaminler (A, B1, B2, B5, B9 ), Mineraller (Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum), Flavonoidler (Kemferol, Apigenin, Mirisetin), Doymamış Yağ Asitleri (Omega-6, Omega-9).

Bioxcin Quantum Şampuan kullanımı

Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın. Her yıkamada kullanıma yönelik gelistirilmistir. Daha tesirli bir netice için Bioxcin Quantum Serum ile birlikte kullanılır.

Bioxcin Quantum Şampuan Kullananlar, bu ürünleri almak isteyenler için önemli bir bilgi kaynağı. Kulllanımı son derece kolay olan bu ürün hakkında yapılan yorumlar sizi onu kullanmaya daha da teşvik edecek. kullanıcılarının da ilgisini çeken bir ürün.

Bioxcin Quantum Şampuan Fiyatı

Bioxcin Quantum Şampuan fiyat konusunda gerçekten uygun bir ürün. Hemen siz de Sepete Ekle düğmesine basarak ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Bioxcin Quantum Şampuan ürünü için hemen 444 4 996 no’lu telefon numarasını arayarak uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Bioxcin Quantum Şampuan” ürününe Ankara, İstanbul ve İzmir‘den ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece sitemiz üzerinden ya da 444 4 996 no’lu telefondan sipariş vermektir.

 

Mirage

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*