Cuma , 24 Mayıs 2019

Exuviance

Exuviance Collagen Triple Boost Serum 30 ml

Exuviance Collagen Triple Boost Serum 30 ml Kullanımı Cilt temizlendikten sonra günde 1 veya 2 kez tüm cilde yada sorunun yoğun olduğu bölgelere lokal olarak Exuviance Collagen Triple Boost masaj eşliğinde uygulanır.               Yazıyı paylaş "Exuviance Collagen Triple Boost Serum 30 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Exuviance Evening Restorative Complex 50 gr

  Exuviance Evening Restorative Complex 50 gr İçeriği: %6 Glukonolakton (PHA), %2 Laktobionik Asid (Yeni Jenerasyon PHA), Vitamin A, C, E, Hyalüronik Asid. Kullanım şekli: Her akşam, temizlenmiş ve tonik uygulanmış yüz ve boyun bölgesine küçük bir miktar düzenli olarak nazikçe sürülür. Yan Etkileri: Bilinen bir yan etkisi yoktur. Uyarılar: Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzakta ve kapalı ambalajında saklanmalıdır. Harici kullanım ... Devamını Oku »

Exuviance Multi-Protective Day Creme SPF 15 50 gr

Exuviance Multi-Protective Day Creme SPF 15 50 gr İçeriği: %4 Glukonolakton (PHA), Vitamin E, SPF 15 Güneş Koruyucu. Kullanım şekli: Her sabah, temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine küçük bir miktar nazikçe sürülür. Yan Etkileri: Bilinen bir yan etkisi yoktur. Uyarılar: Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzakta ve kapalı ambalajında saklanmalıdır. Harici kullanım içindir. Kullanım Şekli Cildi temizledikten ve tonik uyguladıktan sonra sabahları ... Devamını Oku »

Exuviance Gentle Cleansing Cream 212 ml

Exuviance Gentle Cleansing Cream 212 ml İçeriği: %1 Glukonolakton (PHA). Kullanım şekli: Ellerinizi  ve yüzünüzü ıslatın. Parmak uçlarına aldığınız bir miktar temizleyici ile yüz ve boyuna, dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Ilık su ile durulayınız. Hafifçe dokunarak kurulayınız. Sabah ve akşam kullanınız. Arkasından Exuviance Tonik uygulayınız. Makyaj temizleyicisi olarak kullanmak için, kremi hafif masaj eşliğinde uygulayınız ve arkasından silerek temizleyiniz. ... Devamını Oku »

Exuviance Hydrating Lift Eye Complex 15 gr

Exuviance Hydrating Lift Eye Complex 15 gr İçeriği: %3 Glukonolakton (PHA), %1 Laktobionik Asid (Yeni Jenerasyon PHA), Vitamin A, C ve E. Kullanım şekli: Yüz temizliğinden sonra hassas göz çevresindeki cilt bölgelerine, küçük bir miktar, düzenli olarak sabah ve akşam nazikçe sürülür. Yan Etkileri: Bilinen bir yan etkisi yoktur. Uyarılar: Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzakta ve kapalı ambalajında saklanmalıdır. Harici kullanım ... Devamını Oku »

Exuviance Rejuvenating Complex 30 gr

Exuviance Rejuvenating Complex 30 gr İçeriği: %12 Glukonolakton (PHA), %1 Pro Retinol, Vitamin E. Kullanım şekli: Cilt temizlendikten sonra akşamları ince bir tabaka halinde uygulanır. Gün içinde ise güneş koruyucu özelliği olan ürünlerin kullanılması uygun olur. Ayrıca güneş koruyucu olarak Hamilton Optimal Losyon SPF 30+ kullanımı önerilir. Yan Etkileri: Hassas ciltli bireylerde yanma, batma ve kaşıntıya neden olabilir. Uyarılar: Çocukların ... Devamını Oku »

Exuviance Night Renewal HydraGel 50 gr

Kullanım Şekli Cilt Clarifying Facial Cleanser temizlendikten sonra geceleri uygulanır. Anti-aging etkiyi artırmak için gündüz kullanımı önerilir. %4 Mandelik Asit (AHA), %4Glukonolakton (PHA), Phytotal.     Yazıyı paylaş "Exuviance Night Renewal HydraGel 50 gr" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Exuviance Matte Perfection Gel 30 gr

Exuviance -Matte-Perfection-Gel

Exuviance  Matte Perfection Gel 30 gr   Kullanım Şekli Cilt Clarifying Facial Cleanser temizlendikten sonra sabah ve akşam uygulanır. %4 Mandelik Asit (AHA), %4Glukonolakton (PHA), Slica. Yazıyı paylaş "Exuviance Matte Perfection Gel 30 gr" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Exuviance Clarifying Solution 100 ml

exuviance-clarfying-solution

Exuviance Clarifying Solution 100 ml İçeriği: %10 Glikolik Asid (AHA), %0,5 Klorheksidin. Kullanım şekli: Cildi Exuviance Moisturising Antibacterial Facial Cleanser ile temizledikten sonra, günde 2-3 kez sorunlu bölgelere ince bir tabaka halinde uygulayınız. İstenirse  parmak uçları veya bir pamuğa dökerek uygulanabilir. Hafif yanma, batma şikayeti olabilir. Bu durumda 1 hafta boyunca yalnız akşamları bir kez; cildiniz alışınca sabah-öğlen-akşam olmak üzere günde ... Devamını Oku »

Exuviance Skin Rise Morning Bionic Tonic 60 ml 36 Pads

Exuviance Skin Rise Bionic Tonic 36 adet İçeriği: Glukonolakton (PHA), Glukoheptonolakton (PHA), Vitamin A,C ve E, Yeşil çay, nane, salatalık ve ökaliptus esktreleri. Kullanım alanları: Güne iyi bir başlangıç için, özel tonik emdirilmiş pedlerdir. Nemlendirme ürünlerinden önce günlük olarak kullanılır. Kullanım şekli: Cilt temizlendikten sonra, tonik emdirilmiş hazır pedler ile cilt tamamen silinir. Ardından nemlendirici Exuviance krem veya losyonları uygulanır.   ... Devamını Oku »