Pazartesi , 17 Haziran 2019

Cinsel Sağlık

Summer’s Eve Douche Ultra 2li Paket

Kullanım Şekli: Hijyen ambalajını çıkarınız. Bir elle şişenin kapağını tutunuz ve diğer elle nozulu kavrayınız. Yerine oturup tık edene kadar nozula iyice basınız. Tık sesini duyana kadar Douche kullanım için hazır değildir. 7 cm i geçmemek kaydıyla nozulu vajinanıza dikkatlice yerleştiriniz ve yavaşça şişeyi yerleştiriniz. Vajina açıklığını kapatmayınız; duş solüsyonu rahat bir şekilde vajinanızdan dışarı akmalıdır. Tuvalette, küvette otururken ya da duşta ayaktayken uygulayınız. Ürün ... Devamını Oku »

Summer’s Eve Douche Vinegar & Water 2li Paket

  Kullanım Şekli: Hijyen ambalajını çıkarınız. Bir elle şişenin kapağını tutunuz ve diğer elle nozulu kavrayınız. Yerine oturup tık edene kadar nozula iyice basınız. Tık sesini duyana kadar Douche kullanım için hazır değildir. 7 cm i geçmemek kaydıyla nozulu vajinanıza dikkatlice yerleştiriniz ve yavaşça şişeyi yerleştiriniz. Vajina açıklığını kapatmayınız; duş solüsyonu rahat bir şekilde vajinanızdan dışarı akmalıdır. Tuvalette, küvette otururken ya da duşta ayaktayken uygulayınız. ... Devamını Oku »

Femfresh Feminine Freshness Genital Bölge Deodorantı 125 ml

Dermatologlar ve Jinekologlar tarafından test edilmiştir ve günlük kullanıma uygundur. Kullanım Şekli Genital bölge deodorantını dış genital bölgeye veya direkt olarak iç çamaşırına sıkılabilir.Kullanmadan önce iyice çalkalayın.Yaklaşık 15 cn uzaklıktan uygulayın. Uyarılar Dahili kullanım için uygun değildir.Sadece kullanma talimatlarına uygun olarak kullanın.Solumaktan kaçının.Göz çevresine yakın püskürtmeyin.Göz ile temas ettiği durumlarda, hemen durulayınız.Yaralı ve tahriş olmuş ciltlere uygulamayın. Yazıyı paylaş "Femfresh ... Devamını Oku »

Balsarayı Epimediumlu Karışık Bitkisel Macun (POWER)

    Yazıyı paylaş "Balsarayı Epimediumlu Karışık Bitkisel Macun (POWER)" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Balsarayı Epimediumlu Karışık Bitkisel Macun 230 gr

    Yazıyı paylaş "Balsarayı Epimediumlu Karışık Bitkisel Macun 230 gr" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Balsarayı Epimediumlu Karışık Bitkisel Macun 42 gr

    Yazıyı paylaş "Balsarayı Epimediumlu Karışık Bitkisel Macun 42 gr" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Balsarayı Epimediumlu Karışık Bitkisel Kapsül 10lu 1000 mg

    Yazıyı paylaş "Balsarayı Epimediumlu Karışık Bitkisel Kapsül 10lu 1000 mg" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Balsarayı Epimediumlu Karışık Bitkisel Kapsül 20li 1000 mg

    Yazıyı paylaş "Balsarayı Epimediumlu Karışık Bitkisel Kapsül 20li 1000 mg" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Balsarayı Epimediumlu Karışık Bitkisel Kapsül 4lü 1000 mg

  Yazıyı paylaş "Balsarayı Epimediumlu Karışık Bitkisel Kapsül 4lü 1000 mg" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Spanish Fly Delay Sprey 12 ml

İlişkiden yaklaşık olarak 20 ila 25 dakika önce penisin her bölümünde toplamda 2 ila 4 defa olacak şekilde püskürtüp el ile yedirmek yeterli olacaktır. Yazıyı paylaş "Spanish Fly Delay Sprey 12 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »