Cuma , 24 Mayıs 2019

Çocuk Sağlığı

Otribebe Nazal Aspiratör Seti Yumuşak Uçlu

Otribebe’nin özgün temizleme yönteminin adımları oldukça basit ve güvenlidir. 1. adım: Bebeğin burnunu Otribebe Monodoz ile nemlendirin. 2. adım: İçinde sünger filtresi olan değiştirilebilir ucu, aspiratörün gövdesine takın. 3. adım: Otribebe Nazal Aspiratör’ün ucunu bebeğin burun kanalının girişine dikkatli bir şekilde yerleştirin. (ancak ucu bebeğinizin minik burnunun içine sokmaya çalışmayın, girişine yerleştirmeniz daha etkin sonuç sağlayacaktır.) 4. adım: Ağızlık kısmını ... Devamını Oku »

Sandoz Bakso Probiyotik Gıda Takviyesi 10 Saşe

  Günde 1 ya da 2 kez Yazıyı paylaş "Sandoz Bakso Probiyotik Gıda Takviyesi 10 Saşe" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Oilatum Soothe & Protect Nemlendirici Bebek Losyonu 200 ml

Yazıyı paylaş "Oilatum Soothe & Protect Nemlendirici Bebek Losyonu 200 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

99 Bebek Losyonu 200 ml

KULLANIM 99 Bebek Losyonu’nu bebeğinizin tüm vücuduna masaj yaparak nazikçe uygulayın. Sweet Almond Oil (Tatlı Badem Yağı) Calendula Oil (Kadife Çiçeği) Yazıyı paylaş "99 Bebek Losyonu 200 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Töpfer 1 Organik Devam Sütü 400 gr

  Anne sütünün hiç verilemediği ve yetersiz olduğu durumlarda doktorunuza danışarak doğumdan itibaren 6. ayın sonuna kadar kullanılabilir. Kullanılması durumunda, hazırlanışı ve kullanılışı ile ilgili talimatları mutlaka takip etmelisiniz.     Yazıyı paylaş "Töpfer 1 Organik Devam Sütü 400 gr" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Töpfer 2 Organik Devam Sütü 400 gr

  Kullanım önerisi: 6. aydan itibaren 12. ayın sonuna kadar anne sütüne takviye olarak veya ek gıdalar ile karma beslenmede kullanılabilir. İçerik:400 gr   Yazıyı paylaş "Töpfer 2 Organik Devam Sütü 400 gr" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Mecitefendi Doğal Bebe Şampuan-Papatya 250ml

  NOT: Köpürtücü ve temizleyici madde, doğal Hindistan Cevizi Yağı ya da Palm Yağı’ndan elde edilir. Kullanımı: Saç sıklığınıza göre yeterli miktarda MECİTEFENDİ PAPATYA ÖZLÜ DOĞAL BEBE ŞAMPUANI’nı su ile ıslattığınız saçlarınıza tatbik ediniz. Köpük halde saçınızı 2 dakika bekletiniz. Dilediğiniz sıklıkta uygulama yapabilirsiniz. Yazıyı paylaş "Mecitefendi Doğal Bebe Şampuan-Papatya 250ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Bitex Saç Biti-Sirkesi Spreyi Tarak Hediyeli

Kullanım Şekli: Bitex Spreyi 10 cm mesafeden kuru saçlarınıza yeterli miktarda ve her bölgeye eşit miktarda sıkınız. Saçlarınız ile saç diplerinizin her yerine temas ettiğinden ve saçınızın solüsyonu emdiğinden emin olunuz. *Spreyin gözleriniz ve yüzünüzle temas etmemesine dikkat ediniz ve spreyi solumamaya özen gösteriniz. *30 Dakika sonra Bitex Bit Tarağı ile saçlarınızı tarayınız. *Karışımı sürdükten sonra 6-8 saat boyunca saçlarınızın ... Devamını Oku »

Bitout Sprey+Tarak+Büyüteç

Yazıyı paylaş "Bitout Sprey+Tarak+Büyüteç" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Hidroten Pişik Kremi 100 ml

    – Paraben içermez. Kullanım Şekli: Hidroten Pişik kremi ince bir tabaka halinde; Her bez değişiminde bebeğin kuru ve temiz poposuna ve sorun görülen bölgelere uygulanabilir. Yazıyı paylaş "Hidroten Pişik Kremi 100 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »