Pazartesi , 17 Haziran 2019

Gebelik

Predictor Early Digital Erken Gebelik Testi

Yazıyı paylaş "Predictor Early Digital Erken Gebelik Testi" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Predictor Ovülasyon Testi

Ovülasyon Testine ne zaman başlamalıyız? LH akınının gerçekleştiği gün her kadın ve her adet dönemi için değişiklik gösterir. Öncelikle, adet döngünüzün olağan uzunluğunun tanımlanması önemlidir. Bu, adet kanamanızın başladığı gün (1. gün) ile bir sonraki adetinizin 1. gününden önceki gün arasında yer alan gün sayısıdır. Düzensiz bir adet döngünüz varsa, son üç ay içinde gerçekleşen en kısa döngüyü seçin. Yukarıdaki ... Devamını Oku »

Milk Max C Vitaminli Anne Macunu 350 gr

  Günde 3 defa 1 tatlı kaşığı alınması önerilmektedir. 350gr. olarak satışa sunulmuştur.   Yazıyı paylaş "Milk Max C Vitaminli Anne Macunu 350 gr" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Fortest Gebelik Testi

Fortest Gebelik Testi   Hamile olma ihtimalinizi, • Cinsel ilişkiden 7 gün sonra, • Beklenen adetten 5-7 gün önce * %99’un üzerinde doğrulukla,   Fortest Erken Gebelik Testi Yazıyı paylaş "Fortest Gebelik Testi" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Lansinoh 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası

Lansinoh 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası Tekli ya da çiftli pompa olarak kullanılabilir. Kutunun içerisindeki çantası ile taşınabilir. Kolay kurulur ve kolay temizlenir. BPA içermez.     Yazıyı paylaş "Lansinoh 2’si 1 Arada Elektrikli Göğüs Pompası" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

BabyStart Fertil Focus – Tükürükten Ovülasyon Testi

BabyStart Fertil Focus – Tükürükten Ovülasyon Testi Talimatlar – Nasıl Kullanılacak 1. Adım: Çerçevesinden yukarı çekerek lensi dikkatle uzaklaştırın. 2. Adım: Lens yüzeyine bir damla tükürük koyun. Hava kabarcığı oluşturmamaya çalışın. 3. Adım: Tükürük örneğinin en az 5 dakika kurumasına izin verin ve daha sonra lensi FertilFocus gövdesine geri yerleştirin. 4. Adım: Lense bakın ve test sonucunu incelemek için LED ... Devamını Oku »

Fortest Hassas Ovulasyon Testi 5 test

Fortest Hassas Ovulasyon Testi 5 test Yazıyı paylaş "Fortest Hassas Ovulasyon Testi 5 test" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Predictor Early Erken Gebelik Testi 1 Stick

Predictor Early Erken Gebelik Testi 1 Stick Predictor® EARLY nasıl çalışır? √ Predictor® EARLY hamile bir kadının idrarında bulunan hCG (insan koryonik gonadotropin) gebelik hormonunun miktarını ölçer. √ Normalde, gebe olmayan bir kadında hCG seviyesi 5 mIU/ml’nin altındadır. Predictor® Early Erken Gebelik Testi idrardaki 12.5 mIU/ml ve üzeri yoğunluktaki hCG hormonunu %99’un üzerinde doğrulukla tespit eder. Test, yüksek hassasiyeti sayesinde adet gecikmesinden 4 gün ... Devamını Oku »

Predictor Gebelik Testi 1 Stick

Predictor Gebelik Testi 1 Stick √ Predictor® günün herhangi bir saatinde kullanılabilir. Test yapmadan önce fazla miktarda sıvı almanız gebelik hormonunu seyreltebilir bu nedenle kullanmadan önce normal miktarda sıvı alın. √ Eğer düzensiz adet görüyorsanız, geçen aylardaki en uzun adet döneminizi baz alarak yapın. Predictor® nasıl kullanılır?   Yazıyı paylaş "Predictor Gebelik Testi 1 Stick" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Chicco Yeni PP Biberon 150 ml Unisex Silikon

Chicco Yeni PP Biberon 150 ml Unisex Silikon         Yazıyı paylaş "Chicco Yeni PP Biberon 150 ml Unisex Silikon" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »