Pazartesi , 17 Haziran 2019

DOTTOR CICCARELLI

Dottor Ciccarelli Metatarsal Ped (Nemlendirici Özellikli)

    Dottor Ciccarelli Metatarsal Ped (Nemlendirici Özellikli) Kullanımı: Halkayı ikinci veya üçüncü ayak parmaklarına yerleştirin. Çorabınızı giyedikten sonra yürümeyi rahat bir hale getirmek için yastığı acı veren kısmın altına yerleştirin. Ürünü hergün en az 4 saat kullanın. Uyarılar: Sürekli olarak 3 ay kullanımdan sonra doktorunuza danışmadan ürünü kullanmaya devam etmeyin. Yaralanmış, zarar görmüş cilt üzerinde kullanmayın. Diabetik sorunlar olması ... Devamını Oku »

Dottor Ciccarelli Baş Parmak Kemik Koruyucu (Nemlendirici Özellikli)

Dottor Ciccarelli Baş Parmak Kemik Koruyucu (Nemlendirici Özellikli) Kullanımı: Halkayı ayak başparmağınıza takın. Uyarılar: Sürekli olarak 3 ay kullanımdan sonra doktorunuza danışmadan ürünü kullanmaya devam etmeyin. Yaralanmış, zarar görmüş cilt üzerinde kullanmayın. Diabetik sorunlar olması durumunda doktorunuza başvurun. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. 3 yaşın altındaki çocukların kullanımı için uygun değildir. Koruyucunun zedelenmemesi için nazikçe kullanın.     Yazıyı paylaş "Dottor ... Devamını Oku »

Dottor Ciccarelli Çekiç Parmak Desteği (Nemlendirici Özellikli)

  Dottor Ciccarelli Çekiç Parmak Desteği (Nemlendirici Özellikli) Kullanımı: Halkayı ikinci veya üçüncü parmağa yerleştirin, desteği de yumuşak tarafı küçük parmağa dönük olarak yerleştirmeye özen gösterin. Ürünü hergün en az 4 saat kullanmayın. Uyarılar: Sürekli olarak 3 ay kullanımdan sonra doktorunuza danışmadan ürünü kullanmaya devam etmeyin. Yaralanmış, zarar görmüş cilt üzerinde kullanmayın. Diabetik sorunlar olması durumunda doktorunuza başvurun. Çocukların ulaşamayacağı ... Devamını Oku »

Dottor Ciccarelli Parmak Arası Seperatör (Nemlendirici Özellikli)

< Dottor Cicarelli Parmak Arası Seperatör (Nemlendirici Özellikli) Kullanımı: Ürünü dörtgen tarafı üste gelecek şekilde ayak parmakları arasına yerleştirin. Ürünü hergün en az 4 saat kullanmayın. Uyarılar: Sürekli olarak 3 ay kullanımdan sonra doktorunuza danışmadan ürünü kullanmaya devam etmeyin. Yaralanmış, zarar görmüş cilt üzerinde kullanmayın. Diabetik sorunlar olması durumunda doktorunuza başvurun. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. 3 yaşın altındaki çocukların kullanımı ... Devamını Oku »

Dottor Ciccarelli Ayak-Ayakkabı için Deodorantlı Pudra 75 gr

Dottor Cicarelli Ayak-Ayakkabı için Deodorantlı Pudra 75 gr   Kullanımı: Pudrayı ayağınıza, parmak aralarına, çoraplarınızın ve ayakkabınızın içerisine serpin. Uyarılar: İritasyon ve alerjik reaksiyon meydana gelirse kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Kullanımdan sonra kapağı hemen kapatınız. Ürünü tahriş olmuş, yaralı deriye ve mukoza membranlarına uygulamayınız. Gözler ile temasından kaçının. Ürün kapağı açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketilmelidir. 3 yaşın altındaki ... Devamını Oku »

Dottor Ciccarelli Ayak Jeli (Gel Relax) 50 ml

Dottor Cicarelli Ayak Jeli (Gel Relax) 50 ml Kullanımı: Kremi ayak, ayak bileği ve bacaklara aşağıdan yukarıya doğru dize kadar uygulayınız. Sabah ve akşam kullanılması tavsiye edilir. Uyarılar: Harici kullanım içindir. 25 ° nin altındaki oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İritasyon ve alerjik reaksiyon meydana gelirse kullanmayınız. Kullanımdan sonra kapağı hemen kapatınız. Ürünü tahriş olmuş, yaralı deriye ve ... Devamını Oku »

Dottor Ciccarelli Topuk Kremi – Nemlendirici 75 ml

Dottor Ciccarelli Topuk Kremi – Nemlendirici 75 ml Kullanımı: Ayak topuklarına hafif masaj yaparak günde en az 2 sefer uygulanır. Uyarılar: Harici kullanım içindir. 25 ° nin altındaki oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İritasyon ve alerjik reaksiyon meydana gelirse kullanmayınız. Kullanımdan sonra kapağı hemen kapatınız. Ürünü tahriş olmuş, yaralı deriye ve mukoza membranlarına uygulamayınız. Gözler ile temasından kaçının. ... Devamını Oku »

Dottor Ciccarelli Terleme ve Ayak Kokusu İçin Deodorantlı Krem 50 ml

Dottor Ciccarelli Ayaklar İçin Deodorantlı Krem 50 ml Kullanımı: Dr.Ciccarelli’nin banyo tuzu ile ayak banyosu yapdıktan sonra ayak tabanına ve parmak aralarına masaj yaparak nazikçe uygulayın. Sabah ve akşam kullanımı tavsiye edilir. Uyarılar: İritasyon ve alerjik reaksiyon meydana gelirse kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Kullanımdan sonra kapağı hemen kapatınız. Ürünü tahriş olmuş, yaralı deriye ve mukoza membranlarına uygulamayınız. Gözler ile ... Devamını Oku »

Dottor Ciccarelli Ayak Banyo Tuzu 400 gr

Dottor Ciccarelli Ayak Banyo Tuzu 400 gr Kullanımı: 2-3 yemek kaşığı tuzu sıcak suyun içerisine koyup karıştırdıktan sonra 10-15 dakika kadar ayak banyosuna devam edin. Uyarılar: Harici kullanım içindir. 25° nin altındaki oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. İritasyon ve alerjik reaksiyon meydana gelirse kullanmayınız. Ürünü tahriş olmuş, yaralı deriye ve mukoza membranlarına uygulamayınız. Gözler ile temasından kaçının. Ürün ... Devamını Oku »

Dottor Ciccarelli Ayak-Ayakkabı için Deodorantlı Sprey 150 ml

Dottor Ciccarelli Ayak-Ayakkabı için Deodorantlı Sprey 150 ml Kullanımı: Sabah ve akşam ayak ve ayakkabı üzerine 20 cm uzaklıktan püskürtünüz. Çorap üzerine de püskürtülebilir. İhtiyaç halinde gün içerisindede kullanılabilir. Uyarılar: Basınçlıdır. Direk güneş ışığından koruyun. Sıcak ve yanıcı yüzeylere püskürtmeyin ve uzak tutun. Çocuklardan uzak tutun. 3 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmamalıdır. Göz ile temasından kaçının. Ürünü tahriş olmuş, yaralı deriye ... Devamını Oku »