Pazartesi , 17 Haziran 2019

Haber

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun

Sevgiyi biraz tarif etmeye çalışsaydık eğer ,inanmak,güvenmek, ait olmak diyebilirmiydik acaba  tüm   çoşkusuyla ruhumuzu kaplayan gönül eşlerimize.Ruhu kaplamak nedir peki ?Aynı anda hissetmek ya da aynı anda fikretmek olabilir miydi?Aslında  birazda  bilimsel olarak açıklamaya çalışsaydık sevgiyi;  bütün organlarımıza komut veren beyin hücrelerimizin bile devre dışı kaldığı ,adeta kalbimizin hakim olduğu bir his diyebilirdik belkide.Anlatılması ne kadar da zor öyle ... Devamını Oku »

OMEGA 6 YAĞ ASİTLERİ

OMEGA 6 YAĞ ASİTLERİ VE ÖNEMİ NEDİR? Omega 6 yağ asitlerini bir çok kez duymuş olmalısınız? Fakat bu terimin ne anlama geldiğini biliyor musunuz?Tüketilen omega 6 yağ asiti miktarında endişe duyuyor musunuz? İnsan vücudu kendi omega yağ asidini oluşturmaz.Fakat beyin sağlığını teşvik eden hayati bir oynayan çok önemli bir besindir.Ayrıca ürüme büyüme ve adhd (dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu) belirtilerini ... Devamını Oku »

Elektirikli Kedi Köpek Kovucu Bug Scare Cat&Dog Repeller

Elektirikli Kedi Köpek Kovucu Bug Scare Cat&Dog Repeller BUG SCARE Ultrasonik kedi köpek kovucu küçük alanlar için tasarlanmış kullanımı kolay bakım gerektirmeyen bir üründür .Yaymış  olduğu ultrasonik dalgalar ile ortama alışmış kedi ve köpeğin ortam alışkanlığından vazgeçmesini sağlar ,hedef canlının ortamdan uzaklaşması 1-3 hafta aralığındadır,çünkü kedi ve köpek içgüdüsel olarak yaşadıkları ortamı sahiplenirler, bu sahiplenme beslenme alışkanlığı olan ortamda daha ... Devamını Oku »

Breathe Right Burun Bantları

    Breathe Right Klasik   10‘lu paketleri mevcuttur.           Breathe Right Mentollü   8’li paketleri mevcuttur.           Breathe Right Çocuklar İçin   12’li paketleri mevcuttur.     Yazıyı paylaş "Breathe Right Burun Bantları" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

“Suna Dumankaya Güzellik Sırlarım” Kitabı Çıktı!

Suna Dumankaya Güzellik Sırlarım Merhaba yaklaşık 3 yılık bir aradan sonra hiçbir yerde rastlayamayacağınız yepyeni ve özel tariflerle tekrar sizinle beraber olmanın heyacanı ve sevinci içersindeyim . Biliyorumki gerek internetten gerekse yazılı ve görsel basından bir çok tarifimi alıp uyguluyorsunuz.Ancak bu kitapta sizinle paylaştıklarımız gizli kalmış hazinemden her gün yenilediğimiz etkisini ve sonucunu gözlemlediğimiz farklı ve yepyeni tarifler. Geçmişten günümüze ... Devamını Oku »

Bonie Horlama Yastığı

Bonie Horlama Yastığı    Bonie Horlama Yastığı’nın kullanımı son derece kolaydır. Gece boyunca yastığınız, boynunuzun ve başınızın hareketlerine uyum sağlayacaktır.    Sırtüstü uzanın ve başınızın yastıkla direk temas etmesini sağlayın. Yastığın başınızın şeklini alarak maksimum rahatlığa sağlamasına izin verin. Yana doğru döndüğünüzde başınızla omurganızı aynı seviyede tutacaktır.   Yazıyı paylaş "Bonie Horlama Yastığı" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Bal­ka­ba­ğı­nın Fay­da­la­rı

Bal­ka­ba­ğı­nın sa­yı­sız fay­da­la­rı ol­du­ğu­nu söy­le­yen di­ye­tis­yen Ser­kan Tu­tar bu fay­da­la­rı açık­la­dı: “P­ro­te­in ve çin­ko açı­sın­dan zen­gin bir be­sin kay­na­ğı­dır. Ke­mik eri­me­si ve­ya kan pıh­tı­laş­ma­sı prob­le­mi ya­şa­yan­lar için K vi­ta­mi­ni öne­ri­lir ve K vi­ta­mi­ni­nin en zen­gin kay­nak­la­rın­dan bi­ri­si de bal­ka­ba­ğı çe­kir­de­ği­dir. Cilt sağ­lı­ğı için ge­rek­li ome­ga 3 ve ome­ga 6 yağ asit­le­ri­ni ba­rın­dı­rır. Bir su bar­da­ğı­nın üç­te bi­ri ka­dar Balkabağı tü­ke­ti­lir­se ... Devamını Oku »

Proxeed Plus

Proxeed – Proxeed Plus ROXEED PLUS (30 saşe x 5 g/saşe) Kullanım Şekli: Günde 2 kere birer saşe kullanılır.Bir saşeyi 1 su bardağı(200 ml) su veya portakal suyu ile karıştırarak sabah ve akşam yemeklerden önce içiniz.Proxeed Plus ın en az ardışık altı aylık süre boyunca alınması önerilmektedir.Önerilen miktarı aşmayınız. Enerji ve besin öğeleri 2 saşe (10 g) için %BRD Enerji(kJ ve ... Devamını Oku »

Preseed Jel

preseed – preseed jel – preseed kullananlar   1-) İlk kullanımdan önce, tüpün sızdırmaz kapağını çıkarın. 2-) Pre~seed cinsel birleşmeden 15 dk. öncesine kadar uygulanabilir. Cinsel birleşmeden önce uygulanması Pre~seed’ in tüm vajinaya dağılmasına izin verir. 3-) Plastik enjektörü ucu tüpe doğru sıkıca çevirerek Pre~seed tüpüne yerleştirin. 4-) Nazikçe Pre~seed’ i enjektöre sıkın, dolana kadar yada istene miktar elde edilene ... Devamını Oku »

Biogrow Saç Spreyi

1 Aylık Tüp : 60 ML 2 Aylık Tüp: 120 ML 3 Aylık Tüp: 180 ML BioGrow Hakkında Biogrow tamamen bitkisel bir üründür.Kendine özgü bileşenleri saç  dökülmesiyle mücadele eder.Erkeklerde ve bayanlarda saçların tekrar büyümesini sağladığı yaygın gözlem ve takiplerle kanıtlanmıştır.Saç dökülmesini önlemede kafa derisinin iyi beslenmesi sağlanırken aynı zamanda DHT (dihidrotestosteron) tarafından köklere verilen hasar da durdurulmalıdır.Biogrow bu şartları yerine ... Devamını Oku »