Pazartesi , 17 Haziran 2019

Hastalıklar

BurnFree Yanık İlk Yardım Jeli 118 ml

  Kullanım Şekli: BurnFree yanık bölgeye mümkün olduğu kadar kalın bir tabaka halinde ve ovmadan tatbik edilir. En az 30 dk. cilt üzerinde bırakılır. İhtiyaca göre uygulamalar tekrarlanır. **Kimyasal madde yanıklarında, BurnFree uygulamasından önce yanık bölgesinin üzün süre (en az 20dk.) bol akan su ile kimyasaldan arındırılması gerekir. Kimyasal yanıklarda hemen bir hekime başvurunuz.   Yazıyı paylaş "BurnFree Yanık İlk ... Devamını Oku »

Echinol HOT 10 Saşe

               Echinol HOT 10 Saşe Echinol Hot içerisinde Ak Söğüt Ekstresi (Salix alba), Mentol, Vitamin C, Vitamin B6 ve Çinko bulunmaktadır. Kullanım Şekli: Günde 1 – 6 defa 1 saşenin 1 bardak sıcak suya karıştırılarak içilmesi önerilmektedir.       Yazıyı paylaş "Echinol HOT 10 Saşe" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Blue Cap Sprey 100 ml

Blue Cap Sprey 100 ml KULLANIM ŞEKLİ Haricen kullanılır. İçindekiler: Zinc Pyrithione (% 0.2) ve eksipiyentler. Kullanım Talimatı: Her kullanımdan önce iyice çalkalanır. Öncelikle cilt temizlenir. günde 2-3 kez uygulanır Saçlı deride Blue Cap® Sprey’in kutusu içerisinde yer alan özel başlık takılarak, 2 günde bir gece yatarken uygulanır. Ertesi sabah Blue Cap® şampuan ile yıkanır. Blue Cap® Sprey ile birlikte temizlik ... Devamını Oku »

Solar MoleChaser Yeraltı Kemirgenleri İçin kovucu

Solar MoleChaser Yeraltı Kemirgenleri İçin kovucu Güneş Enerjili Köstebek Kovucu Gx 08 Solar  Molechaser: Yeraltı Kemirgenleri İçin Elektronik Cihaz Elektronik cihaz yeraltı kemirgenleri için üretilmiştir. köstebek,fare,dana burnu,akrep,yılan,solucan,cır cır böceği,karınca gibi tüm sürüngen,kemirgen ve böcekleri değişken ultrasonik ses dalgası ile hem yer altı hem yer üstü çalışarak uzaklaştıran elektronik cihazdır. Gx-08 kovucu cihaz 650 m2 alanda köstebek,fare,dana burnu,akrep,yılan,solucan,cır cır böceği,karınca gibi ... Devamını Oku »

Kireçlenme ve Eklem İltihabına Karşı Glukozamin ve kondrotin

Değerli Okuyucular; Bugün bir çok kişinin muzdarip olduğu bir rahatsızlıkta kullanılabilecek bir takviyeden bahsedeceğim. Artrit birbirinden farklı bir çok hastalık için kullanılan genel bir tabir olup daha çok Osteoartrit ve Romatoid Artrit gibi hastalıklarda ismini duymuşuzdur.  Osteoartrit (kireçlenme), Romatoit artrit (eklem iltihabıyla ortaya çıkan bir rahatsızlık) ve bu hastalıkların ortak noktası ise eklem yüzeyini kaplayan bağ dokunun (kıkırdak dokusunun) yıkımıyla ... Devamını Oku »

Ebsensor Kan Şeker Ölçüm Stiribi 50 Adet

Ebsensor Kan Şeker Ölçüm Stiribi 50 Adet EB Sensor Şeker Ölçüm Cihazı ile: EB Sensör Şeker Ölçüm Sistemi Özellikleri: Geniş LCD Ekran 10 Saniyede ölçüm 2,5 mikrolitre kan ile ölçüm Tarih ve saat kayıtlı 70 test hafızası EB Sensör Şeker Ölçüm Sistemi Kutu İçeriği: EB Sensör Kan şekeri ölçüm cihazı EB SensörTaşıma çantası EB Sensör Lanset EB SensörParmak delme kalemi ... Devamını Oku »

Zero Smoke Akupunktur Küpe

  Zero Smoke Akupunktur Küpe Ürün Kullanımı:  dış kulak üzerine yerleştirilir ve sabitlenmiş şekilde kullanır. Mıknatısları parmağınızın ucuna yerleştirin. Küçük mıknatısı kulağınızın ön tarafına gelecek şekilde yerleştirin. Büyük mıknatısı ise kulağınızın arka tarafına gelecek şekilde yerleştirin. Yazıyı paylaş "Zero Smoke Akupunktur Küpe" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Breathe Right Burun Bantları

    Breathe Right Klasik   10‘lu paketleri mevcuttur.           Breathe Right Mentollü   8’li paketleri mevcuttur.           Breathe Right Çocuklar İçin   12’li paketleri mevcuttur.     Yazıyı paylaş "Breathe Right Burun Bantları" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Saç dökülmesi nasıl durdurulur?

    Günlük 80 telden fazla görülen saç dökülmelerinin önüne geçilmediği takdirde kişinin saçlarını hızla kaybettiğini belirten uzmanlar, başlangıç aşamasından itibaren neler yapılması gerektiğini anlattı. Saç dökülmesi sorunu yaşayanların saçlarını tamamen kaybetmeden önce yardım almaları gerektiğinin altını çizen uzmanlar, öncelikle kan tahlili yaptırarak demir, tiroid, östrojen ve testesteron hormonu seviyesinin ölçülmesi, bununla birlikte beslenme alışkanlıklarının gözden geçirilmesi uyarısında bulundu. Türk ... Devamını Oku »