Pazartesi , 17 Haziran 2019

Linola Şampuan

Size en uygun Linola saç bakım ürünleri Botanik Ecza’da!

Linola Şampuan, saçlarınız için aradığınız organik bir ürün! Şayet siz de bu hassasiyeti taşıyorsanız Linola Şampuan fiyatını Botanik Ecza’nın telefon numarası olan 444 4 996 numarayı arayarak veyahut www.botanikecza.com adresine girerek de hemen öğrenebilirsiniz.

Linola Şampuan

Linola Şampuan

Linola Şampuan kullananlar açısından memnuniyet verici olarak takdir ediliyor. Bir şeyin nasıl olduğu, verimliliği ile ilgili hatıranda bilgi sahibi olduğumuz internet çağında, bu ürünü kullanmak isteyenler almaadan önce, önceden ürünü kullanmış olanların tecrübelerini ve yorumlarını merak ediyorlar.

Ayrı olarak çok özel olan bir kompleks ihtiva etmekte. İşte içerisindeki maddeler;

Su (Aqua), sodyum Myreth sülfat, gliserin, sodyum laktat, desil poliglükoz, PEG-120 metil glukoz dioleat, sodyum Cocoamphoacetate, pentilen glikol, PEG-60 hidrojene hint yağı, Coco-glukozit Gliseril oleat, Kaprilil Glikol, pantenol, sodyum klorür, sodyum sitrat, sitrik asit, dipropilen glikol, Polyquaternium-10, Zea Mays, Gliseril Kaprilat gibi aktif maddeler bulunmaktadır.

“Linola Şampuan ürünlerini en ucuz nerede bulurum?” diye mi soruyorsunuz. Evet en ucuzu bizde!

Dr. Wolff isimli Alman bir firmanın ürettiği özel yöntemler ihtiva eden Linola Şampuanları, ucuz denebilecek ücretlere satılıyor.

Linola şampuan ürününe Ankara, İstanbul ve İzmir‘den erişmek istiyorsanız yapmanız şart olan yalnızca sitemiz üzerinden ya da 444 4 996 no’lu telefondan sipariş vermektir.

Mirage

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*