Cuma , 24 Mayıs 2019

MAKYAJ

Lavera Beatiful Mineralli Dörtlü Göz Farı

  Yazıyı paylaş "Lavera Beatiful Mineralli Dörtlü Göz Farı" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Down Under Fruit Kicks Gazlı Saç Spreyi (Kuvvetli Tutuş) 250 ml

    Down Under Fruit Kicks Gazlı Saç Spreyi (Kuvvetli Tutuş) 250 ml   Kullanım: Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. 20-25cm uzaklıktan kısa aralıklarla saçınıza püskürtün. Fruits Kicks Hacimlendirici Şampuan ve Saç Kremleri ile birlikte kullanın.         Yazıyı paylaş "Down Under Fruit Kicks Gazlı Saç Spreyi (Kuvvetli Tutuş) 250 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Hot Man Pheromone Twilight 50 ml

HOT Man Pheromone Twilight         Yazıyı paylaş "Hot Man Pheromone Twilight 50 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Roc Radiance Rejuvenate Cleansing Water

Roc Radiance Rejuvenate Cleansing Water Temizleyici Su     CİLT TİPİ : Tüm Cilt Tipleri   ÜRÜN KULLANIMI:  Sabah ve / veya akşam yüz ve gözleri bir pamuk ile uygulayın. Yapışkanlık hissi bırakmaz. Durulama gerekmez. Yazıyı paylaş "Roc Radiance Rejuvenate Cleansing Water" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Dermaheal Clean Pore Mask Pack 22 gr

Dermaheal Clean Pore Mask Pack 22 gr     Kullanım Şekli Temiz cilde maskeyi uygulayınız ve 15-20 dakika ciltte bırakınız. Yazıyı paylaş "Dermaheal Clean Pore Mask Pack 22 gr" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Yaşlı Gösteren Makyaj Hataları

Fondöteni kalıp gibi sürmek, yanakları koyu renge boğmak, yanlış dudak kalemi seçimi gibi yaşlı gösteren makyaj hatalarını sizinle paylaşıyoruz. Doğru ve güzel bir makyaj için önerilerimize göz atın! Fondöteni abartmayın: Fondöteni sürekli kullanıyor musunuz? Yüzde adeta bir kalıp gibi görünen fondötenler, mimik çizgilerini doldurarak hem sizi yaşlı gösteriyor hem de çok kötü bir görüntü yaratıyor. Makyaj uzmanları tüm yüzü fondöten ... Devamını Oku »

Göz Şekline Göre Makyaj Yapmanın Püf Noktaları

Göz şekline göre farklı makyaj teknikleri uygulamanız gerektiğini biliyor muydunuz? Her göz şekline uygun farklı makyaj teknikleri ile en güzel sonucu almanız mümkündür. Göz şeklinizi bilmiyorsanız, göz şeklinizi öğrenmek için şu yazımızı okuyabilirsiniz ya da konumuzdaki resimlere dikkatlice bakabilirsiniz: Göz şekli nasıl belirlenir? ÇIKIK GÖZ Makyajı nasıl yapılır? Bu göz şeklinde göz kapağı daha ön planda ve şiş göründüğü için, ... Devamını Oku »

Göz Şekilleri Nelerdir? Göz Şekli Nasıl Belirlenir?

Göz makyajı yaparken göz şeklinizi bilmek ve ona göre makyaj teknikleri kullanmak gerekir. Göz şeklinizi biliyor musunuz? Makyaj konusunda göz tipleri önemlidir. Çünkü her göz şekline göre farklı makyaj yapmak, ideal sonuca ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. Doğru makyaj yapmak için göz şeklinizi bilmeniz gerekiyor. İdeal göz şekli badem göz olarak bilinir. Peki sizin gözünüz hangisi? Göz şekilleri nasıl belirlenir? 1) Küçük göz: ... Devamını Oku »

Kadınlar neden makyaj yapar?

Kadınlar neden makyaj yapar ? Gelin cevabına birlikte bakalım! Kadınlar için makyaj baştan çıkarıcı bir silah ve düşündüğünüzün aksine önemsiz bir vücut jesti değil. Bu konuya en başından başlamaya karar verdik. Biz kadınların, neden makyaj yaptığını anlamak istedik. Fark ettik ki, bu soruyu hiç bir zaman kendimize sormuyoruz. Bunun nedeni acaba çok mu yüzeysel olmamız ? Hayır. Herkes yaptığı için ... Devamını Oku »

Yeni Yıla Rengarenk Girin!

Dexe Hair Color Rub Saç Rengi Değiştirici Stick 5 gr Kolay ve geçici kullanım: 1) Olası sıçramaları engellemek için omzunuza havlu koyunuz. 2) Saçınızın boyamak istediğiniz bölümünü ayırınız. 3) Boyamak istediğiniz bölümü saç spreyinizi kullanarak nemlendirin. 4) Color Rub’ı saçınıza sürerek dilediğiniz rengi oluşturun. 5) Sonrasında saçınızı kurumaya bırakmanız yeterli. Saçınızın rengi, rengine bağlı olmak üzere 1-3 yıkamada doğal rengine ... Devamını Oku »