Cuma , 24 Mayıs 2019

MODA

Yeni Yıla Yeni Beden

Yeni yıla sayılı saatler kaldı. Geceye birkaç kilo daha hafif olarak girmek istiyorsanız metabolizmanızı canlandırmak için aşağıdaki tarifleri kullanabilirsiniz. METABOLİZMAYI CANLANDIRAN ÇORBA • Çorbayı yaptığınız zaman porsiyon başına düşen kalorisi çok düşü, besin değeri çok yüksek olan bir öğün elde edeceksiniz. Metabolizmanın canlanması için üç gece akşam yemeği olarak doyana kadar aşağıdaki çorba tarifi ve yanında bol salata tüketebilirsiniz. Malzemeler: ... Devamını Oku »

Yeni Yıla Rengarenk Girin!

Dexe Hair Color Rub Saç Rengi Değiştirici Stick 5 gr Kolay ve geçici kullanım: 1) Olası sıçramaları engellemek için omzunuza havlu koyunuz. 2) Saçınızın boyamak istediğiniz bölümünü ayırınız. 3) Boyamak istediğiniz bölümü saç spreyinizi kullanarak nemlendirin. 4) Color Rub’ı saçınıza sürerek dilediğiniz rengi oluşturun. 5) Sonrasında saçınızı kurumaya bırakmanız yeterli. Saçınızın rengi, rengine bağlı olmak üzere 1-3 yıkamada doğal rengine ... Devamını Oku »

Yılbaşı Gecesine Özel Saç Stilleri

Saçlarımız sizce de bizim hikayemizi anlatan en önemli parçamız değil mi? Kısa yada uzun, nasıl olursa olsun hepsi mutlaka farklı bir hikaye anlatıyor. En çok saçlarımıza özen gösterip, ruh halimizi en iyi onların anlatmasını istiyoruz. Bu misyonu saçlarımıza yüklerken de özel gecelerde hep bir kararsızlık yaşıyoruz. Katılacağınız davetlerde artık saçlarınız mevsimin gerektirdiği gibi abartısız durmalı ve çabasızca hazırlanmış izlenimi uyandırmalı. ... Devamını Oku »