Cuma , 19 Nisan 2019

Preseed Jel

preseedpreseed jelpreseed kullananlar

 

1-) İlk kullanımdan önce, tüpün sızdırmaz kapağını çıkarın.

2-) Pre~seed cinsel birleşmeden 15 dk. öncesine kadar uygulanabilir. Cinsel birleşmeden önce uygulanması Pre~seed’ in tüm vajinaya dağılmasına izin verir.

3-) Plastik enjektörü ucu tüpe doğru sıkıca çevirerek Pre~seed tüpüne yerleştirin.

4-) Nazikçe Pre~seed’ i enjektöre sıkın, dolana kadar yada istene miktar elde edilene kadar sıkmaya devam ediniz. Tavsiye edilen miktar 3gm – 4gm dolma çizgisidir. Enjektörü tüpten ayırıken, ucunun yukarıya doğru olmasına dikkat ediniz, böylece ürün dökülmez. Her kullanımdan sonra tüpün kapağını kapatın ve alt kısmından itibaren tüpü kıvırın.

5-) Pre~seed’ i enjektörde kullanmadan önce 30 dk. fazla bırakmayınız. Bu demektir ki, Pre~seed’ i enjektöre koyar ancak 30 dk. içinde vajinaya uygulamaz iseniz, kullanılmayan Pre~seed’ in çöpe atılması gerekir.

6-) Pre~seed’ i uygulamak için enjektörü vajinada derine doğru yerleştirin. Bu ayakta dururken, sırt üstü yatarken veya tuvaletteki gibi oturuken yapılabilir.

7-) Enjektörü tutarken yağlandırıcının vajinaya boşalması için yavaşca pistonu tamemen itiniz.

😎 Enjektörü vajinadan çıkarın.

9-) Vücudunuz için uygun miktarda nemi elde etmek için ürünü boşalttıktan sonra hafifçe ıkının. Bu vücudunuzun ihtiyaç duymadığı fazla Pre~seed’ i çıkaracaktır. Gerekirse, uygulama sonrası vulvanızda kalan ürünü kağıt havlu ile hafifçe silin.

 Preseed Jel Fiyatı

preseed
preseed fiyatı
preseed jel
preseed nasıl kullanılır
preseed kullananlar kadınlar kulübü
preseed gittigidiyor
preseed kullananlar
preseed kullanıp hamile kalanlar

 

Preseed Jel   Preseed Yan Etkileri

Mirage

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*