Pazartesi , 17 Haziran 2019

Çocuklar İçin

Chicco Göz Yakmayan Saç ve Vücut Şampuanı 0Ay+

Chicco Göz Yakmayan Saç ve Vücut Şampuanı 0Ay+ ►SLS ve SLES içermez. ►Paraben içermez. ►Boya ve alkol içermez. ►Kullanım Kılavuzu: Avucunuza az miktarda şampuan alın, biraz suyla karıştırın ve nazikçe masaj yaparak uygulayın; daha sonra iyice durulayın. ►Üretim Yeri: İtalya ►Markanın Ait Olduğu Ülke: İtalya Yazıyı paylaş "Chicco Göz Yakmayan Saç ve Vücut Şampuanı 0Ay+" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Oilatum Soft Şampuan 250 ml

Oilatum Soft Şampuan 250 ml Kullanım Şekli: Bebeğinizi Oilatum Soft Şampuan kullanarak yıkayın.   Yazıyı paylaş "Oilatum Soft Şampuan 250 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Çocuklarda Saç Bakımı…

Fazla saçı olmayan 9 aylık bir bebeğe annelik yapmak rahattır. Fakat düzensiz uzun saçlı bir bebekle uğraşmak herkesi çıldırtabilir.İşler düzelmeden evvel iyice kötüye gider. Özellikle yeni yürüyenler için her şampuan ve saç tarama bir savaş demektir. Eğer yeterince cesursanız saçlarını kestirebilirsiniz. Aşağıdaki ipuçlarına uyarak işleri biraz daha kolay bir hale sokabilirsiniz · Yıkamadan önce saçları açın çünkü yıkadıktan sonra daha ... Devamını Oku »