Pazartesi , 17 Haziran 2019

İnce Telli Saç

Osmo Extreme Volume İnce Telli Saçlar İçin Parlaklık Şampuanı

    KULLANIM Islak saça eşit olarak dağıtın. Nazikçe masaj yapın, durulayın. Gerekirse işlemi tekrar edin. Yazıyı paylaş "Osmo Extreme Volume İnce Telli Saçlar İçin Parlaklık Şampuanı" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Osmo Extreme Volume İnce Telli Saçlar İçin Parlaklık Saç Kremi

    KULLANIM Şampuan sonrası ıslak saça masaj yaparak özellikle uçlara nazikçe uygulayın. 3-5 dk. bekletin. Durulayınız. POMPA APARATI 1000ml teknik boy ürünlerde pompa aksesuarı durumu için ürün fotoğrafı referanstır. Ürün fotoğrafı pompa içermiyorsa, ürün pompa aksesuarı olmadan kargoya teslim edilir. Yazıyı paylaş "Osmo Extreme Volume İnce Telli Saçlar İçin Parlaklık Saç Kremi" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Wella Sebastian Volupt Spray İnce Telli Saçlar İçin Sprey Jöle 150 ml

UYGULAMA 2 fazlı formülün birbirine karışması için kullanmadan önce çalkalayın. Nemli saça uygulayın. Doğal bukle veya dalgaları belirginleştirmek için nemli saça uygulayıp doğal halinde kurumaya bırakın. Yazıyı paylaş "Wella Sebastian Volupt Spray İnce Telli Saçlar İçin Sprey Jöle 150 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Pharmasol İnce Telli Saçlar İçin Saç Sorunlarına Karşı Bakım Şampuanı 300 ml

Uygulama şekli: Islak saça masaj yaparak uygulanır. Köpürtme işlemi tamamlandıktan sonra 2-3 dakika bekletilir ve bol su ile durulanır. Uyarılar: Saç derisine haricen uygulanır Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Yazıyı paylaş "Pharmasol İnce Telli Saçlar İçin Saç Sorunlarına Karşı Bakım Şampuanı 300 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Urtekram Kokusuz Şampuan 250 ml

Urtekram Kokusuz Şampuan 250 ml   Normal  saç tipleri için uygundur. Su,aloevera, bitkisel gliserin, bitkisel yag ürünleri, E vitamini içerir. İçindekiler: Su, bitkisel yağ ürünleri, mısır şekeri sabun, aloe vera *, gliserin **, tuz, sitrik asit, vitamin E.( * = Organik tarım. ** = Organik malzemeler kullanılarak yapılır.) Maddeler (INCI) Uluslararası listesi: Aqua sodyum cocosulfate, aloe barbadensis vera yaprağı ekstresi ... Devamını Oku »

Mecitefendi Bal Özlü Şampuan

Mecitefendi Bal Özlü Şampuan 400ml MECİTEFENDİ BAL ŞAMPUANI, BAL ÖZÜ ve BUĞDAY PROTEİNİ içermektedir. Kullanımı: Yeteri miktarda MECİTEFENİDİ BAL ŞAMPUANINI, su ile ıslattığınız saçlarınıza yumuşak hareketlerle tatbik ediniz.Banyoda 2 ya da 3 kez uygulama yapılabilir. Doğal içeriği nedeni ile istediğiniz ıslaklıkta kullanabilirsiniz. Yazıyı paylaş "Mecitefendi Bal Özlü Şampuan" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Mecitefendi Sarımsak Şampuanı

Mecitefendi Sarımsak Şampuanı 400ml MECİTEFENDİ SARIMSAK ŞAMPUANI,  Sarımsak Ekstraktı içermektedir. Kullanımı: Yeteri miktarda MECİTEFENİDİ SARIMSAK ŞAMPUANINI, su ile ıslattığınız saçlarınıza yumuşak hareketlerle tatbik ediniz.Banyoda 2 ya da 3 kez uygulama yapılabilir. Doğal içeriği nedeni ile istediğiniz ıslaklıkta kullanabilirsiniz. Yazıyı paylaş "Mecitefendi Sarımsak Şampuanı" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Glintouch Intensive Hair Treatment Conditioner

Glintouch Intensive Hair Treatment Conditioner   Argan, Shea yağı, phtyo keratin ve vitaminler içeren bakım formüllüdür. PH değeri saç derisine uygun olup ciltte her hangi bir alerji ve tahrişe sebep olmaz Kimyasal renklendirici içermez Paraben içermez Uygulama Saçlarınızı GLINTOUCH şampuan serisinden uygun şampuan ile yıkadıktan sonra, nemli saç uçlarına kremi uygulayınız, 4-5 dakika beklettikten sonra durulayınız. Yazıyı paylaş "Glintouch Intensive ... Devamını Oku »

Glintouch Intensive Hair Treatment Shampoo for Oily Hair 250 ml

Glintouch Intensive Hair Treatment Shampoo for Oily Hair pH değeri saç derisine uygun olup ciltte herhangi bir alerji ve tahrişe sebep olmaz SLES, SLS içermez Kimyasal renklendirici içermez Paraben içermez Uygulama Saçlarınızı ıslattıktan sonra az miktarda GLINTOUCH Intensive Hair Treatment Shampoo masaj yaparak uygulayınız, sonra durulayınız. İkinci yıkamada tekrar GLINTOUCH Intensive Hair Treatment Shampoo saçınıza uygulayın 2-3 dakika bekleterek ürünün ... Devamını Oku »

Glintouch Intensive Hair Treatment Shampoo for Dry&Normal Hair 250 ml Şampuan

Glintouch Intensive Hair Treatment Shampoo for Dry & Normal Hair UYGULAMA Saçlarınızı ıslattıktan sonra az miktarda Glintouch Intensive  Hair Treatment Shampoo masaj yaparak uygulayınız, sonra durulayınız. İkinci yıkamada tekrar Glintouch Intensive  Hair Treatment Shampoo saçınıza uygulayın 2-3 dakika bekleterek ürünün  içeriğinin saç derisince emilmesini sağlayın ve  ılık suyla durulayınız. Yıkama sonrası hafif nemli saçınıza Glintouch intensive treatment serum uygulayarak bakımınızı ... Devamını Oku »