Pazartesi , 17 Haziran 2019

Kıvırcık Saç

Nelly Aqnelly Mousse Curly Hair – Kıvırcık Saçlar İçin Köpük 300 ml

  Yazıyı paylaş "Nelly Aqnelly Mousse Curly Hair – Kıvırcık Saçlar İçin Köpük 300 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

John Frieda Frizz-Ease – Bukle Belirginleştirici Saç Köpüğü 200 ml

John Frieda Frizz-Ease – Bukle Belirginleştirici Saç Köpüğü 200 ml   Ürün Boyutları: 200 ml Kullanmadan önce ürünü çok iyi çalkalayınız. Pompa kısmı aşağıya gelecek şekilde ürünü ters çevirip, avucunuza bir miktar sıkınız. Nemli saçınıza parmak uçlarınızın yardımı ile dağıtınız. DURULAMAYINIZ. Saçınızı doğal halinde kurumaya bırakınız veya vigo (ısıveren şekillendirici) yardımı ile kurutunuz.   Yazıyı paylaş "John Frieda Frizz-Ease – ... Devamını Oku »

John Frieda Full Repair Bakım Maskesi 150 ml

John Frieda Full Repair Bakım Maskesi 150 ml Yazıyı paylaş "John Frieda Full Repair Bakım Maskesi 150 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Urtekram Organik Çocuk Şampuanı 500ml

Urtekram Organik Çocuk Şampuanı 500ml Göz Yakmayan Formüllü Su, Bitkisel yağ ürünleri, Aloe vera, Gliserin, Kadife çiçeği özü, E vitamini içerir. Yazıyı paylaş "Urtekram Organik Çocuk Şampuanı 500ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Urtekram Isırgan Otlu Şampuan

Urtekram Isırgan Otlu Şampuan   Su, Bitkisel yağ ürünleri, Aloe vera, Gliserin, Isırgan özü, Sardunya yağı,  Bergamot yağı, Manolya kabuğu özü, Gül, E Vitamini içerir. İçindekiler: Su, bitkisel yağ ürünleri, mısır şekeri sabun, aloe vera *, gliserin **, ısırgan ekstresi *, servi yağı *, ıtır yağı *, bergamot yağı *, dereotu yağı *, parfüm (bitki özü), tuz, polisakkarit gül , ... Devamını Oku »

Urtekram Organik Aloe Vera Şampuan

Urtekram Organik Aloe Vera Şampuan           Banyoda saça az miktar tatbik edilir, saçta 3-4 dakika bekletilir. Daha sonra iyice yıkayarak durulanır. Yazıyı paylaş "Urtekram Organik Aloe Vera Şampuan" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Prof.İbrahim Saraçoğlu Şampuan Sarımsak Özlü 300 ml

Prof.İbrahim Saraçoğlu Şampuan Sarımsak Özlü 300 ml   Yazıyı paylaş "Prof.İbrahim Saraçoğlu Şampuan Sarımsak Özlü 300 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Herbital Argan Yağlı Şampuan 560 gr

Herbital Argan Yağlı Şampuan 560 gr Argan Yağı  Yazıyı paylaş "Herbital Argan Yağlı Şampuan 560 gr" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Diemed Diyet Yapanlar için Şampuan

Diemed Diyet Yapanlar için Şampuan KULLANIMI Islak saça, saç diplerine masaj yaparak uygulayın. En az 60 saniye bekletin ve iyice durulayın. En iyi sonucu alabilmek için düzenli olarak kullanınız. Yazıyı paylaş "Diemed Diyet Yapanlar için Şampuan" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Fiyto Saç Sorunları için Losyon

Fiyto Saç Sorunları için Losyon 200 ml  Kullanımı: Fiyto Saç Srunları için Losyonu banyo yapmadan 20 dakika önce parmak uçları ile masaj yaparak saç diplerine uygulanır. Saç losyonu saç diplerinde 20 dakika bekledikten sonra durulanır. Ürünün etkili olabilmesi için 2 günde bir uygulanması tavsiye edilir.   Yazıyı paylaş "Fiyto Saç Sorunları için Losyon" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »