Cuma , 24 Mayıs 2019

Saç Derisi

Hairforte Sprey

Aranan saç bakım ürünü Hairforte Spreyi hemen Botanik Ecza satış merkezinden satın alabilirsiniz. Hairforte Sprey, saçlarınız için aradığınız organik bir ürün! Şayet siz de bu hassasiyeti taşıyorsanız Hairforte Sprey fiyatını Botanik Ecza’nın telefon numarası olan 444 4 996 numarayı arayarak veyahut www.botanikecza.com adresine girerek de hemen öğrenebilirsiniz. Hairforte Sprey kullananlar açısından memnuniyet verici olarak takdir ediliyor. Bir şeyin nasıl olduğu, verimliliği ile ilgili hatıranda bilgi sahibi olduğumuz internet ... Devamını Oku »

Selyum Şampuan 300 ml

  Yazıyı paylaş "Selyum Şampuan 300 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Minopecia Fort Sprey

%5 Minoxidil Nasıl kullanılır; Diğer minoxidil içeren spreyler gibi kullanılır, sabah akşam sorunlu alanı ıslatacak kadar uygulanır, tercihen 6 fıstan fazla kullanılmamalıdır. Minopecia yan etkileri   Kaşıntı,cilt kuruması,pullanma,tahriş, baş ağrısı, egzema,kabuklanma (bu yan etkiler katlanılabilir düzeydeyse ürünü kesmeye gerek yoktur) Görülebilen şu yan etkiler olursa ilaç kesilmelidir. Göğüs ağrısı Kalp atım değişiklikler olması Nefes alma güçlüğü Kilo alma İdrarda azalma ... Devamını Oku »

Urtekram Isırgan Otlu Şampuan

Urtekram Isırgan Otlu Şampuan   Su, Bitkisel yağ ürünleri, Aloe vera, Gliserin, Isırgan özü, Sardunya yağı,  Bergamot yağı, Manolya kabuğu özü, Gül, E Vitamini içerir. İçindekiler: Su, bitkisel yağ ürünleri, mısır şekeri sabun, aloe vera *, gliserin **, ısırgan ekstresi *, servi yağı *, ıtır yağı *, bergamot yağı *, dereotu yağı *, parfüm (bitki özü), tuz, polisakkarit gül , ... Devamını Oku »

Mecitefendi Doğal Saç Şekillendirici

Mecitefendi Doğal Saç Şekillendirici Yeteri miktarda saç şekillendiriciyi elinize alın. Bir miktar ıslatıp, saçınıza uygulayın. Not: gün sonunda saçınızı Mecitefendi’nin saçınıza uygun şampuanı ile yıkıyarak arındırmanız tavsiye ederiz. Yazıyı paylaş "Mecitefendi Doğal Saç Şekillendirici" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Mecitefendi Doğal Badem Şampuan 250ml

Mecitefendi Doğal Badem Şampuan 250ml SLES, paraben, alkol, silikon, renklendirici, hayvansal ürün, jelatin ve EO içermez. NOT: Köpürtücü ve temizleyici madde, doğal Hindistan Cevizi Yağı ya da Palm Yağı’ndan elde edilir. Yazıyı paylaş "Mecitefendi Doğal Badem Şampuan 250ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Glintouch Intensive Hair Treatment Shampoo for Oily Hair 250 ml

Glintouch Intensive Hair Treatment Shampoo for Oily Hair pH değeri saç derisine uygun olup ciltte herhangi bir alerji ve tahrişe sebep olmaz SLES, SLS içermez Kimyasal renklendirici içermez Paraben içermez Uygulama Saçlarınızı ıslattıktan sonra az miktarda GLINTOUCH Intensive Hair Treatment Shampoo masaj yaparak uygulayınız, sonra durulayınız. İkinci yıkamada tekrar GLINTOUCH Intensive Hair Treatment Shampoo saçınıza uygulayın 2-3 dakika bekleterek ürünün ... Devamını Oku »

Glintouch Intensive Hair Treatment Shampoo for Dry&Normal Hair 250 ml Şampuan

Glintouch Intensive Hair Treatment Shampoo for Dry & Normal Hair UYGULAMA Saçlarınızı ıslattıktan sonra az miktarda Glintouch Intensive  Hair Treatment Shampoo masaj yaparak uygulayınız, sonra durulayınız. İkinci yıkamada tekrar Glintouch Intensive  Hair Treatment Shampoo saçınıza uygulayın 2-3 dakika bekleterek ürünün  içeriğinin saç derisince emilmesini sağlayın ve  ılık suyla durulayınız. Yıkama sonrası hafif nemli saçınıza Glintouch intensive treatment serum uygulayarak bakımınızı ... Devamını Oku »

Prozinc Salicade Şampuan

Prozinc Salicade Şampuan 300 ml KULLANIM ÖZELLİKLERİ : Kullanmadan önce şişe mutlaka çalkalanmalıdır. Saçlar tercihen ılık suyla iyice ıslatıldıktan sonra, yeterli miktarda Salicade Şampuan iyice ovuşturularak deriye tatbik edilir ve durulanır. İkinci uygulamada, saçlı derideki köpük 2-3 dakika bekletildikten sonra bol suyla durulanır. Doktorunuz başka türlü önermedikçe, saçlar haftada 2-3 kez Salicade Şampuan ile yıkanmalı ve kullanım süresince başka yıkayıcı ... Devamını Oku »

Fiyto Saç Sorunları için Losyon

Fiyto Saç Sorunları için Losyon 200 ml  Kullanımı: Fiyto Saç Srunları için Losyonu banyo yapmadan 20 dakika önce parmak uçları ile masaj yaparak saç diplerine uygulanır. Saç losyonu saç diplerinde 20 dakika bekledikten sonra durulanır. Ürünün etkili olabilmesi için 2 günde bir uygulanması tavsiye edilir.   Yazıyı paylaş "Fiyto Saç Sorunları için Losyon" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »