Cuma , 24 Mayıs 2019

Saç Uzatma

Organix Kırılmaya Karşı

Organix Kırılmaya Karşı 200 ml   Uygulama: Şampuan sonrası ıslak saça diplerden uca doğru uygulanır, 3 dakika bekledikten sonra durulanır.   Yazıyı paylaş "Organix Kırılmaya Karşı" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Thomas Taw Saç Bakım Seti

Thomas Taw Saç Bakım Seti Yazıyı paylaş "Thomas Taw Saç Bakım Seti" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Ducray Anaphase Şampuan

Ducray Anaphase Şampuan 200 ml – Bakım Şampuanı Ducray Anaphase Şampuan Kullanımı: • Her saç tipine uygundur. • Islak saçınıza masaj yaparak şampuanlayınız. • Saçınızda birkaç dakika kalan şampuanı ılık su ile durulayınız. • Dilediğiniz zaman dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. • Göz ile temasından kaçının temas halinde bol su ile yıkayın. • Bu ürünle birlikte Ducray Nutricerat Maske kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. ... Devamını Oku »

Eeose Yavaş Uzayan Saçlar İçin Şampuan 300 ml

  İçerik PEPTİDE COMPLEX & GP4G & PHYTOCOMPLEX Uygulama Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın, iyice durulayın. Günlük ve sık kullanım için uygundur.   Yazıyı paylaş "Eeose Yavaş Uzayan Saçlar İçin Şampuan 300 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Eeose Şampuan 300 ml

Eeose Şampuan 300 ml   Yazıyı paylaş "Eeose Şampuan 300 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Eeose Serum 2 li Serum Anti Hair Loss

Sabah kullanılan LiposoPenatraitt Serum, Her sabah 5-6 kez saçınıza püskürterek güne başlayabileceğiniz serum, Lipozom teknolojisi ile üretildi. Yazıyı paylaş "Eeose Serum 2 li Serum Anti Hair Loss" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Revalid Saç Kremi

Revalid® Conditioner Saç Kremi Kişisel bakım içeriği; Yulaf ektresi, Buğday proteini, Allantoin ve Panthenol (vitamin B5) saçı yumuşatarak ve parlatarak güzelleştirir. Saçın kolayca taranmasını sağlar. Uygulama: Revalid ® şampuan ile yıkanan nemli saça eşit bir şekilde uygulayın. Bir süre tarayarak bekleyin ve iyice durulayın. Günlük kullanım, tüm saç tipleri ve hem erkek hem kadın içindir. Yazıyı paylaş "Revalid Saç Kremi" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Revalid Tonik

Revalid® Tonic Tonik Harici kullanım içindir. Kıl kökünün yaşlanmasını engelleyen, saç dökülmesini önleyen ve saçın uzamasını sağlayan kafein ve Panthenol (vitamin B5), Buğday proteini, Yulaf ekstresi gibi doğal içeriklerle formülize edilmiştir. Revalid® Tonik nasıl işe yarar? 1. Hafifçe tonikle yapılan masaj kan dolaşımını uyarır 2. Kafeinli tonik saç köklerini güçlendirerek , canlanmasını sağlar. 3. Zayıf saçı güçlendirir. Zararlı etkilere karşı korur ve kolayca taranmasını sağlar. ... Devamını Oku »

Meral Şaşoğlu – DR.MERAL’S ELIXIR Folixir Nano Teknooji

Folixir – Folixir Serum – Folixir Şampuan – Folixir Saç Kremi   Dr.Meral’s Elixir® Nº 23 Herbal Nanosome Complex  Meral Şaşoğlu   Folixir Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Terapi Formülü (Losyon) içerisinde bulunan doğal ve bitkisel içerikli, nanoteknoloji kullanılarak geliştirilmiş Dr.Meral’s Elixir® Nº 23 Herbal Nanosome Complex (Patent Pending): 1. Saç kökü hücrelerindeki DHT oluşumu ve DHT’nin Androjen Reseptörleri’ne bağlanması ile ... Devamını Oku »

Saç problemleriniz için pratik çözümler

Saçlarınız kırılıyor mu, hiç parlamıyor mu, şekle mi girmiyor, yoksa kepeklendi mi? İşte aklınıza gelebilecek her türlü saç sorunlarınız için uzmanların önerdiği pratik çözümler… – Uzun saçların biraz daha hacimli ve dalgalı görünmesini istiyorsanız saçlarınızı yıkayıp nemini aldıktan sonra bolca köpük sürün. – Saçınızı yıkayacak vaktiniz yoksa, talk pudranızı saç diplerine serpiştirin. Ya da yüz toniğini bir parça pamuğa dökün ... Devamını Oku »