Pazartesi , 17 Haziran 2019

Suna Dumankaya

Suna Dumankaya-Suna Dumankaya Kürleri

    Suna Dumankaya Kimdir!Van’da dünyaya gelen Suna Dumankaya tüm bildiklerini, doğanın mucizelerini insanlara aktaran ve bir sağlık neferi olarak bilinen Türkiye’nin ilk lokman hatunu olan anneannesi Fatma Öktem’den öğrenmiştir. Suna Dumankaya Bu değerli lokman hekimin hazırladığı bitkisel karışımlarla pek çok kişi derdine deva bulmuş, hatta reçetelerinden biri ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e bile şifa olmuştur. 110 yaşında vefat eden ... Devamını Oku »

Suna Dumankaya Kaş Kirpik Kremi 30 ml

Kaş Kirpik Kremi Kullanım Şekli : Göz çevrenizi Suna Dumankaya Göz Makyajı Temizleyici ile temizledikten sonra Suna Dumankaya Kaş & Kirpik Kremi’ni hafif masaj yaparak kaş ve kirpiklerinize yeterli miktarda sürünüz. Formülde yer alan aktif maddeler : Badem yağı Niacinamide, calcium pantothenate, sodium ascorbyl phosphate, tocopheryl acetate, pyridoxine HCI, maltodextrin, amylodextrin, silica karışımı Yazıyı paylaş "Suna Dumankaya Kaş Kirpik Kremi ... Devamını Oku »

Suna Dumankaya Şampuan

Kullanım Şekli : Saçlarınızı ılık suyla ıslattıktan sonra yeterli miktarda Suna Dumankaya şampuan ile saç diplerinize hafifçe masaj yaparak yıkayınız.
Bol su ile durulayınız. Formülde Yer Alan Aktif Maddeler : PEG–35 Castor Oil, Polysorbate 20, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol, PABA, Inositol, Calcium Pantothenate, Linoleic Acid, Biotin karışımı Yağlı Saçlar Şampuanı Kullanım şekli:
Saçlarınızı ılık suyla ıslattıktan sonra ... Devamını Oku »

Suna Dumankaya Saç Bakım Yağı 60 ml

Saç Bakım Yağı Kullanım Şekli : Suna Dumankaya Saç Bakım Yağı’nı saç diplerine parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız. 40-45 dakika saçta beklettikten sonra saçlarınızı Suna Dumankaya Şampuan ile yıkayınız. Haftada 2 kez uygulanması tavsiye edilir. Formülde Yer Alan Aktif Maddeler: Vitamin E Vitamin F Zeytinyağı Soya Yağı Yazıyı paylaş "Suna Dumankaya Saç Bakım Yağı 60 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »