Pazartesi , 17 Haziran 2019

Uzman Görüşü

Meral Şaşoğlu – DR.MERAL’S ELIXIR Folixir Nano Teknooji

Folixir – Folixir Serum – Folixir Şampuan – Folixir Saç Kremi   Dr.Meral’s Elixir® Nº 23 Herbal Nanosome Complex  Meral Şaşoğlu   Folixir Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Terapi Formülü (Losyon) içerisinde bulunan doğal ve bitkisel içerikli, nanoteknoloji kullanılarak geliştirilmiş Dr.Meral’s Elixir® Nº 23 Herbal Nanosome Complex (Patent Pending): 1. Saç kökü hücrelerindeki DHT oluşumu ve DHT’nin Androjen Reseptörleri’ne bağlanması ile ... Devamını Oku »

Saçlarınıza ışıltı kazandıran öneriler

Kurumuş ve yıpranmış saça sıcak yağ, ince ve kırılan saçlara ise Hint yağı tedavisi öneren uzmanlar, saçlara ışıltı kazandırmak için ise zeytinyağı ve bal ile bakım yapmayı tavsiye ediyor. Doğa ana, saçlarınız için de birbirinden özel ve kolay bakımlar sunuyor. İşte saçları parlatan, canlılık kazandıran ve kolay şekil almasını sağlayan birbirinden kolay bakım önerileri… Besleyici maske Kurumuş ve yıpranmış saçları ... Devamını Oku »

Bakımlı ve sağlıklı saçlar

Saç, kadınların güzelliklerini tamamlayan en değerli hazinelerin başında gelir. Bu nedenle bakımı ve sağlığı da son derece önemli ve meşakkatlidir. Saçların sağlığını korumak ve bakımlı görünmelerini sağlamaya özen gösteren hanımlar için bir dizi püf noktamız var… Baş derisinden saçlar çıkarken üst kısımları bir yağ tabakasıyla kaplanarak çıkar. Bu yağlar sayesinde saç telleri parlak ve yumuşak olur. Dolayısıyla kolay kolay kırılmazlar. ... Devamını Oku »

Saçlarınızı canlandırmak için bilmeniz gerekenler

Saçlarınızı canlandırmak sizin elinizde! Mesela, saçlarınızı yıkadıktan sonra içme suyu ve çok az miktarda elma sirkesi ile durulamak parlaklık verecektir. Ayrıca, saç maskelerini sıcak suyla yaptığınız duş sonrasında yapın; buharlı ve sıcak ortamlarda gözenekleriniz açılır, maskenizin içerisindeki yararlı maddeler, saçınıza daha iyi nüfuz eder. Hatta maske sürdüğünüz saçı, alüminyum folyo ile sardıktan sonra saçınızı sıcak fönle hafifçe ısıtabilirsiniz. Bir diğer ... Devamını Oku »

Saç ektirme nedir?

    Benzer videolar için tıklayın Yazıyı paylaş "Saç ektirme nedir?" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Saçkırana hangi bitkisel karışımlar iyi gelir?

Benzer videolar için tıklayın Yazıyı paylaş "Saçkırana hangi bitkisel karışımlar iyi gelir?" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Kepekli saçlar için hangi bitkisel formüller uygulanabilir?

    Benzer videolar için tıklayın Yazıyı paylaş "Kepekli saçlar için hangi bitkisel formüller uygulanabilir?" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Kepekten kurtulmak için saçıma nasıl bir bitkisel bakım uygulamalıyım?

    Benzer videolar için tıklayın Yazıyı paylaş "Kepekten kurtulmak için saçıma nasıl bir bitkisel bakım uygulamalıyım?" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Kepekten kurtulmak için ne tür şampuanlar kullanabiliriz?

    Benzer videolar için tıklayın Yazıyı paylaş "Kepekten kurtulmak için ne tür şampuanlar kullanabiliriz?" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Saçlarda kepek neden olur?

Benzer videolar için tıklayın Yazıyı paylaş "Saçlarda kepek neden olur?" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »