Cuma , 24 Mayıs 2019

Yağlı Saçlar

Bioxcin Quantum Bio-Activ Şampuan

Bioxcin Quantum Şampuan -Yağlı Saçlar için -Kuru/Normal Saçlar için -Hassas Saçlar için -Double effect (Çift Etki) : Kepekli Saçlar  Kesenize en uygun Bioxcin ürünleri yalnızca Botanik Ecza’da! Bioxcin Quantum Şampuan, saç bakım ürünleri yelpazemizdeki binlerce üründen sadece birisidir. Şampuan ürünlerini Botanik Ecza satış merkezinden sipariş verebilrsiniz. Bu ürün Bioxcin şampuan serisinin en yeni ürünü! Yağlı, normal, kuru ve hassas saçlar için kullanılabilir. Bioxcin Quantum Şampuan içindekiler Bio-activ peptides ve biocomplex 11 formüllerini içeriyor. Bioactiv peptides, 18 aminoasitten ... Devamını Oku »

Lavera Yağlı Saçlar için Şampuan Limon ve Nane 200 ml

Yazıyı paylaş "Lavera Yağlı Saçlar için Şampuan Limon ve Nane 200 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Likya Ki Gold Premium Saç Bakım Maskesi 500 ml

  Ki Gold Premium Saç Bakım Maskesi: Ki Gold Premium Şampuan kullandıktan sonra ıslak saça uygulayın. Saçınızı duruladıktan sonra, yeterli miktarda saç bölgelerine masaj ile uygulayın ve tarayınız, 3-5 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulayınız. Yazıyı paylaş "Likya Ki Gold Premium Saç Bakım Maskesi 500 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Pharmasol Yağlı Saçlar İçin Saç Sorunlarına Karşı Bakım Şampuanı 300 ml

Uygulama şekli: Islak saça masaj yaparak uygulanır. Köpürtme işlemi tamamlandıktan sonra 2-3 dakika bekletilir ve bol su ile durulanır. Uyarılar: Saç derisine haricen uygulanır Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Yazıyı paylaş "Pharmasol Yağlı Saçlar İçin Saç Sorunlarına Karşı Bakım Şampuanı 300 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Dermotto Losyon 100 ml

İçeriğinde TTO (tea tree oil- Melaleuca alternifolia ) % 5 konsantrasyonda mantar bulunur. Yazıyı paylaş "Dermotto Losyon 100 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Helen Seward 11/L Man Regulating Yağlı Saçlar için Dengeleyici Tonik 125 ml

Kullanımı: ıslak veya kuru saçlar ile saç derisine eşit şekilde sürünüz ve dağıtmak için hafif bir masaj uygulayınız.Durulamayın, ekstra hafif doku ağırlaştırmaz. Yayma Masajı: Baş derisi üzerine ürünü püskürtün,hafif baskı uygulayarak. Saç derisini friksiyonlayın. Boyundan başlayarak yavaş yavaş alına doğru ovalayarak ilerleyin ve baş üstüne çıkarak tamamlayın.   Yazıyı paylaş "Helen Seward 11/L Man Regulating Yağlı Saçlar için Dengeleyici Tonik ... Devamını Oku »

Helen Seward Therapy 11/S Man Yağlı saçlar İçin Dengeleyici Şampuan 250 ml

  Kullanımı: Ürünü nemli saça uygulayın. İyi bir durulama sonrası, aynı işlemi bir kez daha uygulayıp, ürünün emilmesi için birkaç dakika daha bekletip tekrar masaj yaparak durulayın. Yazıyı paylaş "Helen Seward Therapy 11/S Man Yağlı saçlar İçin Dengeleyici Şampuan 250 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Helen Seward Mediter Therapy 3/S1 Yağlı Saçlar İçin Şampuan 300 ml

Ürünü nemli saça uygulayınız ve tüm kirlerden arındırınız. Ilık su ile durulayınız ve tekrar tatbik ederek yumuşak ve bol köpük elde edene kadar masaj yapmaya devam edin. Bol su ile durulayınız.   Yazıyı paylaş "Helen Seward Mediter Therapy 3/S1 Yağlı Saçlar İçin Şampuan 300 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Helen Seward Mediter Therapy 3/M Yağlı Saçlar İçin Kil Maskesi 500 ml

  Ürünü saç köklerinden başlamak üzere tüm saçlara tatbik edin, parmaklarınızla nazik masaj yapın. Saçları tarayın,10-15 dakika bekletin ve bol su ile durulayın. Yazıyı paylaş "Helen Seward Mediter Therapy 3/M Yağlı Saçlar İçin Kil Maskesi 500 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Helen Seward Mediter Reforce 1/L Saç Sorunlarına Karşı Konsantre Serum

  Nemli veya kuru saça dozu uygulayarak hafifçe saç derisine masaj yapın ve köklerdeki dolaşıma yardımcı olun.   Yazıyı paylaş "Helen Seward Mediter Reforce 1/L Saç Sorunlarına Karşı Konsantre Serum" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »