Pazartesi , 17 Haziran 2019

Saç Beyazlaması

Eeose Sakal Serumu

Eeose Laboratuvarlarının ürettiği ürünlerden olan bu serum, sakallarının seyrekliğinden, azlığından yakıntı edenler için özel üretilmiştir. Siz de bu probleminizde şikayet ediyorsanız hemen bu ürünü tedarik etmelisiniz. Ürünün tedariki için 444 4 996 no’lu telefonu arayarak veyahut internet sitemiz www.botanikecza.com üzerinden online olarak sipariş verebilirsiniz. Eeose Sakal Serumu fiyatını öğrendikten sonra isterseniz hemen internet sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Bu şekilde sipariş ettiğiniz gün ... Devamını Oku »

Kyana Shampoo Silver Beyaz Saçlar İçin Gümüş Şampuan 230 ml

    KULLANIM Islak saça 10-15ml şampuan uygulayın ve masaj yaparak saçın tamamına dağıtın. 3-5 dakika saçta bekletin. Ilık su ile durulayın. Gerekirse işlemi tekrarlayın.   Yazıyı paylaş "Kyana Shampoo Silver Beyaz Saçlar İçin Gümüş Şampuan 230 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Dk Dent Diş Macunu 100 ml

  Yazıyı paylaş "Dk Dent Diş Macunu 100 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Effect Bitki Özlü Vücut Kremi

Kayısı Çekirdek Yağı Susam Yağı Kakao Yağı Gotu Kola Özleri Ekinezya Özleri Alg Yosunu Özleri Deniz Yosunu Özleri Aynısefa Özleri Aloe Vera Özleri Bal Özleri Kaynana Dili Özleri Buğday Proteini Armut Özleri Çarkıfelek Özleri Çemen Özleri içerir. E Vitamini ve Provitamin B5 içerir. Paraben içermez. Parafin içermez. pH 5.5 olup cilt ile uyumludur. Yazıyı paylaş "Effect Bitki Özlü Vücut Kremi" ... Devamını Oku »

Loreal Paris Elseve Arginine X3 Arginine Nutri-Omega Şampuan 650 ml

  Her banyoda tercihen 2 günde 1 saça bir miktar uygulanır, hafif masajla köpürtülür, ardından durulanır, gerekirse aynı işlem tekrarlanır. Yazıyı paylaş "Loreal Paris Elseve Arginine X3 Arginine Nutri-Omega Şampuan 650 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Thalia Doğal Çay Ağacı Sabunu 150 gr

  Yüzünüzü bol köpük ile yıkadıktan sonra maske şeklinde 2-3 dakika bekletin sonra yüzünüzü soğuk su ile durulayınız. Yazıyı paylaş "Thalia Doğal Çay Ağacı Sabunu 150 gr" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Entele Saç Bakım Losyonu 30 ml

Kullanım Şekli Günde bir kere temiz saç diplerini uygularını.saç yarım saatlik beklemeden sonra yıkanabilir Yazıyı paylaş "Entele Saç Bakım Losyonu 30 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Benev

Benev Ürünleri Benev Benev ürünleri hakkında bilgi alıp , Ankara, İstanbul, İzmir gibi illerden tüm Türkiye‘den sipariş verebilirsiniz. Amerikada sadece doktor ve plastik cerrahların kliniklerinde bulunan Benev ürünleri,üst düzey üretim teknolojisiyle buluşan  fda onaylı üretim tesisleri,ürünlerin içeriğindeki pharmasotik seviyedeki saf su içeriği ve hipoallerjik ürünleri sayesinde bilimin adeta cildinize dokunmasına aracı oluyor. içeriğinde hyaluronic asid, titanium dioxide, büyüme faktörleri, skualane, at kestanesi, ... Devamını Oku »

NaturVital Silver Blueberry Şampuan 300 ml

  Beyaz ve Gri saçlar için Kullanımı: Islak saçınıza uygulayın ve hafifçe masaj yapın köpürtün yıkayın sonra bol suyla durulayın. Yazıyı paylaş "NaturVital Silver Blueberry Şampuan 300 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

TheraNeem Organik Bitki İçerikli Gargara 480 ml

Kullanımı Günde en az 2 defa ya da dilediğiniz kadar ağzınızı çalkalayabilirsiniz. En yüksek faydayı sağlamak için ağzınızın içerisinde 1-2 dakika tutmanız önerilir. Yutmayınız. Ürün miktarının her seferinde aynı olması için her kullanımda 1 kapak kullanmanız önerilir.   Yazıyı paylaş "TheraNeem Organik Bitki İçerikli Gargara 480 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »