Pazartesi , 17 Haziran 2019

Beyaz Saç Kapatıcılar

Kiss Quick Cover Brush-in Color Touch Up Beyaz Saç Kapatıcı Maskara

Kiss Quick Cover Brush-in Color Touch Up Beyaz Saç Kapatıcı Maskara   Uygulama Saç renginize uyan Quick Cover beyaz saç kapatıcılarından birini seçerek uygulama yapacağınız alan üzerinde hafif, kısa fırça darbeleri ile uygulayın. Çıkartma Çıkartmak için şampuan ile yıkamanız yeterlidir.         Yazıyı paylaş "Kiss Quick Cover Brush-in Color Touch Up Beyaz Saç Kapatıcı Maskara" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Grayban Saç Losyonu 200 ml

Kullanım bilgileri; -Her kullanımdan önce şişeyi iyice çalkayın. Losyonu sadece kuru saça uygulayın.Günde bir defa saçınızda uygulayacağınız alan yeterince ıslanacak şekilde (tahmini olarak 2-4 püskürtme) kullanın ve tarayarak saç ve saç diplerine yedirin.İstediğiniz sonuca ulaşana kadar uygulamaya devam edin.   Yazıyı paylaş "Grayban Saç Losyonu 200 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Bioblas Color&More Saç Boyası Yoğun Renkler Saçlar

Bioblas Color&More Saç Boyası Yoğun Renkler   Yazıyı paylaş "Bioblas Color&More Saç Boyası Yoğun Renkler Saçlar" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Grecian 2´li SET

Grecian Beyazlayan Saçlarınıza 2´li SET Grecian 2000 Losyon ve Handsome Man Forever Young Shampoo 200 ml ürünlerinden oluşmaktadır. Grecian 2000 Losyon 125 ml Kullanım: Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın.Kuru saça uygulayın.Az miktarda, saçlarınızı hafif nemlendirecek kadar Grecian 2000 losyon saçınıza sürün ve tarayın.Sonra ellerinizi yıkayın,özellikle tırnak altlarını. Not: Saçlarınızda herhangi bir kimyevi madde veya boya olmaması gerekir.Saf bir saçta en iyi ... Devamını Oku »

Grecian Gradual Control Doğal Renk

 Kaliteli 1.Sınıf Orjinal Gracian Gradual Control        Yazıyı paylaş "Grecian Gradual Control Doğal Renk" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Grecian 2000 Plus Köpük

  Yazıyı paylaş "Grecian 2000 Plus Köpük" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Youthair Krem

Kullanım Şekli İstediğiniz renge ulaşıncaya kadar 3 – 4 hafta her gün masaj yaparak saçlarınızın üzerine uygulayın. Sonra istediğiniz rengi korumak için gereken sıklıkta kullanın. Güneş ışınları, saçın koyulaşma tesirini arttırır. İyi sonuç elde etmek için başka bir saç şekillendirici ürün kullanmayın ve saçınızı haftada en az 2-3 kez şampuanla yıkayın. Uyarılar: · Çocuklardan uzak tutun. · Gözel teması önleyin. ... Devamını Oku »

Grey Away Şampuan ve Sprey Seti

Grey Away Şampuan ve Sprey Seti Grey Away’in Kullanımı Grey Away Şampuan  Saç yıkamanız sırasında son durulama yapmadan önce Grey Away Şampuan ile yıkayıp yaklaşık 3-5 dk kadar saçınızda bekletip durulayınız. Grey Away Sprey Temizlenmiz ve kuru saça uygulayınız ve gün boyunca saçınızda kalmasını sağlayınız. Grey Away Uyarılar Tüm şampuanlarda olduğu gibi, göze temasından kaçının. Göze temas ederse bol soğuk ... Devamını Oku »

Dexe Hair Color Rub Beyaz Saç Kapatıcı ve Renklendirici

Dexe Hair Color Rub 5 gr Makyaj yapar gibi saçlarınızın rengini değiştirebilirsiniz. Kolay ve geçici kullanım: 1) Olası sıçramaları engellemek için omzunuza havlu koyunuz. 2) Saçınızın boyamak istediğiniz bölümünü ayırınız. 3) Boyamak istediğiniz bölümü saç spreyinizi kullanarak nemlendirin. 4) Color Rub’ı saçınıza sürerek dilediğiniz rengi oluşturun. 5) Sonrasında saçınızı kurumaya bırakmanız yeterli. Saçınızın rengi, rengine bağlı olmak üzere 1-3 yıkamada ... Devamını Oku »

Dexe Şampuan Saç Rengi Yenilemeye Yardımcı Bakım Kürü

Dexe Şampuan Saç Rengi Yenilemeye Yardımcı Bakım Kürü Dexe Şampuan Kullanım Şekli 1 – Temizlik Açısından Önce Dexe Şampuan İle Beraber Gelen Eldiveni takınız. 2 – Saçlarınızı önce ıslatınız sonra içindeki fazla suyu havlu yardımı İle Alınız Tamamen Kurutmayınız. Saçınız Nemli Olması gerekir. 3 – Nemli Olan Saçınıza Dexe Şampuan A ve B den eşit iktarda Bir Kaba koyarak İyce ... Devamını Oku »