Cuma , 24 Mayıs 2019

Grecian

Grecian 2´li SET

Grecian Beyazlayan Saçlarınıza 2´li SET Grecian 2000 Losyon ve Handsome Man Forever Young Shampoo 200 ml ürünlerinden oluşmaktadır. Grecian 2000 Losyon 125 ml Kullanım: Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın.Kuru saça uygulayın.Az miktarda, saçlarınızı hafif nemlendirecek kadar Grecian 2000 losyon saçınıza sürün ve tarayın.Sonra ellerinizi yıkayın,özellikle tırnak altlarını. Not: Saçlarınızda herhangi bir kimyevi madde veya boya olmaması gerekir.Saf bir saçta en iyi ... Devamını Oku »

Grecian Gradual Control Doğal Renk

 Kaliteli 1.Sınıf Orjinal Gracian Gradual Control        Yazıyı paylaş "Grecian Gradual Control Doğal Renk" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Grecian 2000 Plus Köpük

  Yazıyı paylaş "Grecian 2000 Plus Köpük" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Dexe Şampuan Saç Rengi Yenilemeye Yardımcı Bakım Kürü

Dexe Şampuan Saç Rengi Yenilemeye Yardımcı Bakım Kürü Dexe Şampuan Kullanım Şekli 1 – Temizlik Açısından Önce Dexe Şampuan İle Beraber Gelen Eldiveni takınız. 2 – Saçlarınızı önce ıslatınız sonra içindeki fazla suyu havlu yardımı İle Alınız Tamamen Kurutmayınız. Saçınız Nemli Olması gerekir. 3 – Nemli Olan Saçınıza Dexe Şampuan A ve B den eşit iktarda Bir Kaba koyarak İyce ... Devamını Oku »

Grecian Losyon

Grecian 2000 Losyon 125 ml Grecian 2000’in kullanımı kolay mı? Grecian 2000 hiçbir şeyle karıştırılmadan kullanılır. Hafif, renksiz bir sıvıdır, kullanımı temiz ve çok kolaydır. Bütün yapmanız gereken Grecian 2000’i saçlarınıza sürmektir. Yazıyı paylaş "Grecian Losyon" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »