Cuma , 24 Mayıs 2019

Saçım Neden Beyazlar?

Grey Away Şampuan ve Sprey Seti

Grey Away Şampuan ve Sprey Seti Grey Away’in Kullanımı Grey Away Şampuan  Saç yıkamanız sırasında son durulama yapmadan önce Grey Away Şampuan ile yıkayıp yaklaşık 3-5 dk kadar saçınızda bekletip durulayınız. Grey Away Sprey Temizlenmiz ve kuru saça uygulayınız ve gün boyunca saçınızda kalmasını sağlayınız. Grey Away Uyarılar Tüm şampuanlarda olduğu gibi, göze temasından kaçının. Göze temas ederse bol soğuk ... Devamını Oku »

Dexe Şampuan Saç Rengi Yenilemeye Yardımcı Bakım Kürü

Dexe Şampuan Saç Rengi Yenilemeye Yardımcı Bakım Kürü Dexe Şampuan Kullanım Şekli 1 – Temizlik Açısından Önce Dexe Şampuan İle Beraber Gelen Eldiveni takınız. 2 – Saçlarınızı önce ıslatınız sonra içindeki fazla suyu havlu yardımı İle Alınız Tamamen Kurutmayınız. Saçınız Nemli Olması gerekir. 3 – Nemli Olan Saçınıza Dexe Şampuan A ve B den eşit iktarda Bir Kaba koyarak İyce ... Devamını Oku »

Saç Neden Ağarır?

Aslında bir saç teli, ortası boş olan ve içinde melanin denilen boya pigmentleri bulunan bir tüpten başka bir şey değildir. Genç yaşlarda bu boşlukta saça renk veren melanini bir arada tutan bir sıvı vardır. Yaşlandıkça derimiz saçlarımızı ve vücudumuzdaki diğer kılları eskisi gibi sağlıklı olarak üretemez. Kılların ortasındaki sıvı kaybolur, boya hücreleri de tutunamadığından sadece hava kalır. Saçlar boyasız hale ... Devamını Oku »

Saçım Neden Beyazlar?

Aslinda bir saç teli, ortasi boi olan ve içinde melanin denilen boya pigmentleri bulunan bir tüpten baika bir iey deiildir. Genç yailarda bu boilukta saça renk veren melanini bir arada tutan bir sivi vardir. Yailandikça derimiz saçlarimizi ve vücudumuzdaki diier killari eskisi gibi sailikli olarak üretemez. Killarin ortasindaki sivi kaybolur, boya hücreleri de tutunamadiiindan sadece hava kalir. Saçlar boyasiz hale gelir, beyaz renge yani asil rengine dönüiür. Devamını Oku »