Cuma , 24 Mayıs 2019

Saç Boyaları

Phyto Color Bitkisel Saç Boyası

Yeni bir saç bakım ürünü olan Phyto Color Saç Boyası şimdi Botanik Ecza satış merkezlerinde! Phyto Color Bitkisel Saç Boyası, saçlarınız için aradığınız organik bir ürün! Şayet siz de bu hassasiyeti taşıyorsanız Phyto Color Bitkisel Saç Boyası fiyatıni Botanik Ecza’nın telefon numarası olan 444 4 996 numarayı arayarak veyahutwww.botanikecza.com adresine girerek de hemen öğrenebilirsiniz. Phyto Color Bitkisel Saç Boyası kullananlar açısından memnuniyet verici olarak takdir ediliyor. Bir şeyin ... Devamını Oku »

L’Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel

    Kahverengiden sarıya tüm saç renkleri için kullanımı uygundur.  Jel yapısı sayesinde uygulaması çok kolaydır. Kuru ya da ıslak saçınıza istediğiniz miktarda uygulayın. Güneş ya da kurutma makinesi yardımı ile saçınızı tamamen kurutun. İşte hazırsınız! Yazıyı paylaş "L’Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Cameleo Men Erkekler İçin Beyaz Saç Kapatıcı Krem Boya

Yazıyı paylaş "Cameleo Men Erkekler İçin Beyaz Saç Kapatıcı Krem Boya" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Kyana Studio Expressions Saç Boyası Silici 2×100 ml

    KULLANIM 1. Kuru saça uygulayınız. 2. Krem ve jeli bir kase içinde eşit miktarda karıştırın. Toplam miktar saçın uzunluğuna göre ayarlanabilir. Tek kullanımlık koruyu eldivenler kullanın. Rengi silmek istediğiniz bölümlere hızlıca uygulayın. Homojen bir kaplama sağlamak üzere her bölüme eşit miktarda dikkatlice uygulayın. 3. Uygulama sonrasında saçları plastik bir bone ile kapatın ve 20 dk bekleyin, süreyi kısaltmak ... Devamını Oku »

Kyana Men Erkekler İçin Beyaz Kapatıcı Köpük Boya Set

    İÇERİK Oksitleyici amonyak ve oksidan maddeler içermez. Doğal balmumu ve hindistan cevizi yağı içerir. SET İÇERİĞİ 1 adet Kyana Köpük Boya 100ml 1 adet Kyana Uygulama Sonrası Şampuan 100ml 1 adet Kyana Uygulama Tarağı 1 adet Kyana Uygulama Eldiveni KULLANIM Kuru ya da yıkanmış ve havlu ile ıslaklığı alınmış nemli saçlara uygulanır. Şişeyi iyice sallayarak baş aşağı durumunda ... Devamını Oku »

Kyana Oxyd Developer – Oksidan 1000 ml

Oxy Blue Volume 20vol. (%6) | 30vol. (%9) | 40vol. (%12) | POMPA APARATI 1000ml teknik boy ürünlerde pompa aksesuarı durumu için ürün fotoğrafı referanstır. Ürün fotoğrafı pompa içermiyorsa, ürün pompa aksesuarı olmadan kargoya teslim edilir. UYARILAR Hidrojen peroksit içerir. Gözle temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Uygun bir eldiven kullanınız. Işık veya ısı kaynağına yakın bırakmayınız. Kullanım ... Devamını Oku »

KYANA Herboria Max Amonyaksız Toz Saç Açıcı 500gr

    KULLANIM 30gr açıcı ile 60gr 10-20-30-40vol. oksidan karıştırılır (1:2). Daha iyisonuçlar için OXY Clear Blue kullanınız. Uygulama süresi ile daha fazla ton açılabilir. Bekleme süresi: Ortalama 25 – 45 dk. (Bekleme süresi oranında açma derecesi artar.) UYARILAR Uygun eldiven kullanınız. Uygulama esnasında 40 dereceden fazla ısıya maruz bırakmayınız. Ciltle temasından kaçınınız. Solumayınız, yutmayınız. Saç derisi hassas ya da ... Devamını Oku »

Kyana Herboria Max Lac Gazsız Sabitleyici Ekolojik Sprey 250 ml

    KULLANIM Sonlandırma ürünü olarak kullanın. 12-20cm mesafeden sabitlemek istediğiniz bölümlere püskürtün.   Yazıyı paylaş "Kyana Herboria Max Lac Gazsız Sabitleyici Ekolojik Sprey 250 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Kyana Heboria Max Developer Oksidan 1000 ml

    Hidrojen peroksit içerir. Gözle temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Uygun bir eldiven kullanınız. Işık veya ısı kaynağına yakın bırakmayınız. Kullanım şekli ile ilgili karıştırılan ürünün kullanım kılavuzunu okuyunuz. KYANA Herboria Max Amonyaksız Saç Boyası ile birlikte kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir.   Yazıyı paylaş "Kyana Heboria Max Developer Oksidan 1000 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Kyana Oxy Clear Blue Developer Oksidan 1000 ml

UYARILAR Hidrojen peroksit içerir. Gözle temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Uygun bir eldiven kullanınız. Işık veya ısı kaynağına yakın bırakmayınız. Kullanım şekli ile ilgili karıştırılan ürünün kullanım kılavuzunu okuyunuz. Oxy Blue Volume 20vol. (%6) | 30vol. (%9) | 40vol. (%12) | POMPA APARATI 1000ml teknik boy ürünlerde pompa aksesuarı durumu için ürün fotoğrafı referanstır. Ürün fotoğrafı pompa ... Devamını Oku »