Pazartesi , 17 Haziran 2019

Renk Açıcılar

L’Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel

    Kahverengiden sarıya tüm saç renkleri için kullanımı uygundur.  Jel yapısı sayesinde uygulaması çok kolaydır. Kuru ya da ıslak saçınıza istediğiniz miktarda uygulayın. Güneş ya da kurutma makinesi yardımı ile saçınızı tamamen kurutun. İşte hazırsınız! Yazıyı paylaş "L’Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Naturigin Organik İçerikli Saç Boyası 115 ml

Naturigin Organik İçerikli Saç Boyası 115 ml   İçindekiler Soya Proteini Buğday Özü Şimşir Shea Yağı Kastor (keneotu) Tohumu Yağı Üzüm Çekirdeği Yağı Şeftali Çekirdeği Yağı Kayısı Çekirdeği Yağı Limon Kabuğu Yağı Mandalina Kabuğu Yağı Greyfurt Kabuğu Yağı Aloe Yaprağı Yağı İçinde Ne Var?Boya Kremi(Color Cream) : Aqua/Water, sodium coco sulfate, ethanolamine, myristyl alcohol, cocamide mipa, cocamide mea, cetearyl alcohol, cocamidopropyl betaine, ... Devamını Oku »

Novocrin Extrait Dora Papatya Ekstreli Renk Açıcı Sprey

Novocrin Extrait Dora Papatya Ekstreli Renk Açıcı Sprey; Novocrin Extrait Dora Kullanım Şekli Tercihen yıkanmış ve havluyla kurulanmış saça uygulayın. Tüm saça veya bir tutam saça uygulayın. Saçı, ürünün dağılması için tarayın. Fön ile kurutun veya güneşe çıkın. İstediğiniz renge gelene kadar işlemi tekrarlayın. Her uygulama arası 2-3 gün bekleyin. UYARI: Hidrojen peroksid içerir. Gözlerle temastan kaçının. Göze gelirse bol ... Devamını Oku »

Saç Rengini Açma

Saç rengini açma koyu melanin renginin daha açık renge ve sonuçta renksiz hale dönüştürmek üzere, farklı oksitleyici ajanlar kullanılarak oksidasyon yoluyla gerçekleştirilen bir işlemdir. Açık renk boyaların yeteri kadar etkili olmadığı durumlarda saç rengini açmak için özel renk açıcılar kullanılır. Bu ürünler çok koyu saçların açık renklere dönüştürülmesinde veya boyalı saçın renginin açılması işleminde kullanılırlar. Doğal ya da boyalı saçların ... Devamını Oku »

Saç Rengi için Papatya Suyu

Saç rengi orta kumral ile koyu sarı arasında değişen kadınlar yaz aylarında papatya suyu sürerek saçlarının rengini güneşle birlikte sarartabilirler. Papatya suyuyla elde edilen görüntü hem son derece doğal oluyor hem de çok ekonomik. Eczane ya da kozmetik ürünleri satılan yerlerden alabileceğiniz papatyayı aktarlarda da bulmanız mümkün. Paket halinde kurutulmuş olarak satılan papatya suyunu hazırlamak son derece basit. Paketin üstünde ... Devamını Oku »