Pazartesi , 17 Haziran 2019

Saç Sorunları

Bioxcin Quantum Bio Activ Serum 15×6 ml

BIOXCIN QUANTUM SERUM KULLANIMI Saçlar yıkandıktan sonra nemli saça uygulanır. Serum, öncelikle sorunun yoğun olduğu bölgeye, sonrasında tüm saç ve saç derisine yaklasık bir dakika dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır, durulanmaz. Saçlar kurutulur. Kuruduktan sonra gerekli hacim için bir fırça yardımıyla şekillendirme sağlanır. 15 adet ampul 1 aylık kullanım içindir.(2 günde 1 ampul). Her ampul bir defaya mahsus kullanılır ve ... Devamını Oku »

Oilatum Soothe & Protect Nemlendirici Bebek Losyonu 200 ml

Yazıyı paylaş "Oilatum Soothe & Protect Nemlendirici Bebek Losyonu 200 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Redexi Man Şampuan 475 ml

Yazıyı paylaş "Redexi Man Şampuan 475 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Anna Susanna Kür Ampul 12 Adet

    Kullanım Şekli: Anna Susanna Kür Ampulleri Ampüller haftada 2 kez ( pazartesi – perşembe veya salı – cuma günleri ) erkekler için yarım ampul (5ml), bayanlar için tercihen saç miktarına bağlı olarak bir ampul (10ml), nemli saçlı deriye friksiyonla 2-3 dakika masajla yedirilmek suretiyle kullanılır. uygulamadan sonra içerik saçlı deri üzerinde asgari 45 dakika kalmalıdır ve bu süre ... Devamını Oku »

REVOX Saç Serumu

  Yazıyı paylaş "REVOX Saç Serumu" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

ECO Cosmetics Organik Sertifikalı Volumising Şampuan 200 ml

Sentetik parfüm, boya, koruyucu, PEG, Sodyum Lauril Sülfat, paraben, petrol ürünleri, parafin ve silikon türevleri içermez. GDO içermez.   Ürün İçeriği Aqua, Lauryl Glucoside, Tillia Cordata Extract *, Coco-Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate & Disodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Sodium Chloride, Punica Granatum Extract*, Olea Europaea Leaf Extract *, Alcohol, Actinidia Chinensis Fruit Extract, Sodium PCA, Parfum**, Sodium Lactate, Lactic Acid, Limonene, ... Devamını Oku »

Pharmasol Yoğun Saç Bakım Kremi 300 ml

  Uygulama Şekli: Saçlarınızı Pharmasol şampuan ile yıkadıktan sonra, ıslak saçınıza masaj yaparak uygulayın ve ardından iyice durulayın. Uyarılar: Saç derisine haricen uygulanır Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Yazıyı paylaş "Pharmasol Yoğun Saç Bakım Kremi 300 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Pharmasol İnce Telli Saçlar İçin Saç Sorunlarına Karşı Bakım Şampuanı 300 ml

Uygulama şekli: Islak saça masaj yaparak uygulanır. Köpürtme işlemi tamamlandıktan sonra 2-3 dakika bekletilir ve bol su ile durulanır. Uyarılar: Saç derisine haricen uygulanır Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Yazıyı paylaş "Pharmasol İnce Telli Saçlar İçin Saç Sorunlarına Karşı Bakım Şampuanı 300 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Pharmasol Kuru Saçlar İçin Saç Sorunlarına Karşı Bakım Şampuanı 300 ml

  Uygulama şekli: Islak saça masaj yaparak uygulanır. Köpürtme işlemi tamamlandıktan sonra 2-3 dakika bekletilir ve bol su ile durulanır. Uyarılar: Saç derisine haricen uygulanır Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Yazıyı paylaş "Pharmasol Kuru Saçlar İçin Saç Sorunlarına Karşı Bakım Şampuanı 300 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Pharmasol Yağlı Saçlar İçin Saç Sorunlarına Karşı Bakım Şampuanı 300 ml

Uygulama şekli: Islak saça masaj yaparak uygulanır. Köpürtme işlemi tamamlandıktan sonra 2-3 dakika bekletilir ve bol su ile durulanır. Uyarılar: Saç derisine haricen uygulanır Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Yazıyı paylaş "Pharmasol Yağlı Saçlar İçin Saç Sorunlarına Karşı Bakım Şampuanı 300 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »