Cuma , 24 Mayıs 2019

Saç Ekimi

Urtekram Organik Aloe Vera Şampuan

Urtekram Organik Aloe Vera Şampuan           Banyoda saça az miktar tatbik edilir, saçta 3-4 dakika bekletilir. Daha sonra iyice yıkayarak durulanır. Yazıyı paylaş "Urtekram Organik Aloe Vera Şampuan" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Down Under Fruit Kicks Saç Köpüğü

Down Under Naturals FruitKicks Hacimlendirici Saç Köpüğü (Kuvvetli Tutuş)   Kullanımı: Kullanmadan önce iyice çalkalayın, şişeyi ters çevirerek avucunuza sıkın ve saçlarınızı şekillendirin. Daha hacimli bukleler için ılık fönle kurutun. Fruit Kicks Şampuan ve Saç Bakım Kremleri ile birlikte kullanın. Yazıyı paylaş "Down Under Fruit Kicks Saç Köpüğü" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Loreal Paris Studio Line Silk Gloss Ultra Fixing Saç Spreyi

Loreal Paris Studio Line Silk Gloss Ultra Fixing Saç Spreyi   Kullanım Şekli Her kullanım öncesi iyice çalkalayın. Köpüğü nemli saçlar üzerine uygulayın. 1.UYGULAYIN Fındık büyüklüğünde köpük almak için şişeyi başaşağı tutun. Saçların içine ve dışına, köklerden uçlara eşit olmak üzere dağıtın. 2.ŞEKİLLENDİRİN * Bukleleri belirginleştirmek için : Ellerinizle şekil verin. *Hacim yaratmak için Başaşağı kurutun. *Daha uzun süre etkili ... Devamını Oku »

Illusion Hair Building Fibers 25/32 GR Saç Dolgunlaştırıcı Toz – 32GR-Sprey HEDİYELİ!!!

Sabitleyici Mirage Fiber Hold Spray 100 ml HEDİYE!!! Illusion Saç Dolgunlaştırıcı Toz   Nasıl Kullanılır: Özgün uygulama sadece saniyeler içinde bitecek kadar kısa sürer. Saçınızı havlu ile yada kurutma makinasıyla tamamen kurulayın, Illusion sadece kuru saçlarda kullanılmalıdır. Illusion Saç Dolgunlaştırıcı Tozu yoğunlaştırılmak istenilen bölgelere 5 veya 6 cm uzaklıktan serperek uygulayın. Küçük alanlara etki etmek için Illusion Saç Dolgunlaştırıcı Toz ... Devamını Oku »

Biogrow Saç Spreyi

1 Aylık Tüp : 60 ML 2 Aylık Tüp: 120 ML 3 Aylık Tüp: 180 ML BioGrow Hakkında Biogrow tamamen bitkisel bir üründür.Kendine özgü bileşenleri saç  dökülmesiyle mücadele eder.Erkeklerde ve bayanlarda saçların tekrar büyümesini sağladığı yaygın gözlem ve takiplerle kanıtlanmıştır.Saç dökülmesini önlemede kafa derisinin iyi beslenmesi sağlanırken aynı zamanda DHT (dihidrotestosteron) tarafından köklere verilen hasar da durdurulmalıdır.Biogrow bu şartları yerine ... Devamını Oku »

Medobiotin

Medobiotin Tablet KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU: 5 mg’lik Medobiotin® tabletleri yemeklerden önce alınmalı ve suyla birlikte yutulmalıdır. Doktor tarafından başka bir şekilde tavsiye edilmedikçe günlük 1/2 veya 1 tablet (2.5 – 5 mg biotine eş değer) alınması önerilmektedir. Medobiotin Yan Etkileri   Yazıyı paylaş "Medobiotin" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Mirage Saç Dolgunlaştırıcı Toz 32/25gr Ekonomik Büyük Boy

  Mirage Saç   toppik , topik Yazıyı paylaş "Mirage Saç Dolgunlaştırıcı Toz 32/25gr Ekonomik Büyük Boy" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Ömür boyu dökülmeyecek saçlara

Erkek tipi saç dökülmesi, ilaç tedavisiyle bazen yavaşlatılabiliyor. En kalıcı çözüm ise saç ekimi. Kişinin sosyal yaşantısını olumlu yönde etkileyip belki de hayatla barışmasını sağlayacak bu işlem artık cerrahi yöntemlere başvurulmadan gerçekleştirilebiliyor. Dr. Beyhan Zeybek Ataç, amaçlarının dünyada bu alandaki gelişmeleri yakından takip ederek, teknolojinin sunduğu olanaklarla ekildiği belli olmayan ve ömür boyu dökülmeyecek olan saçlara kavuşmanızı sağlamak olduğunu söyleyerek ... Devamını Oku »

Saç ekimi nasıl yapılır?

    Benzer videolar için tıklayın Yazıyı paylaş "Saç ekimi nasıl yapılır?" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Saç ektirme nedir?

    Benzer videolar için tıklayın Yazıyı paylaş "Saç ektirme nedir?" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »