Pazartesi , 17 Haziran 2019

Ekim Merkezleri

Illusion Hair Building Fibers 25/32 GR Saç Dolgunlaştırıcı Toz – 32GR-Sprey HEDİYELİ!!!

Sabitleyici Mirage Fiber Hold Spray 100 ml HEDİYE!!! Illusion Saç Dolgunlaştırıcı Toz   Nasıl Kullanılır: Özgün uygulama sadece saniyeler içinde bitecek kadar kısa sürer. Saçınızı havlu ile yada kurutma makinasıyla tamamen kurulayın, Illusion sadece kuru saçlarda kullanılmalıdır. Illusion Saç Dolgunlaştırıcı Tozu yoğunlaştırılmak istenilen bölgelere 5 veya 6 cm uzaklıktan serperek uygulayın. Küçük alanlara etki etmek için Illusion Saç Dolgunlaştırıcı Toz ... Devamını Oku »

Mirage Saç Dolgunlaştırıcı Toz 32/25gr Ekonomik Büyük Boy

  Mirage Saç   toppik , topik Yazıyı paylaş "Mirage Saç Dolgunlaştırıcı Toz 32/25gr Ekonomik Büyük Boy" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Mar-Med Merkezi

Kliniğimiz Türkiye”nin SAÇ TEDAVİ KLİNİĞİ olarak üstün hizmet anlayışı ve en yeni medikal uygulamaları hedeflemektedir.15 yıldır bu hedefe ulaşmak için hastalarımıza dünya standartlarında geniş tecrübesi ve profesyonel yönetimi; kaliteli hizmet anlayışı ile Mar-Med ISHRS-ESHRS(Avrupa ve Uluslararası Saç Restorasyon Derneği) üyesi bir kuruluştur. MAR-MED Marmara Estetik ve Güzellik Merkezi olarak, Amerika ve Avrupa”nın önde gelen merkezlerinden üst eğitim almış uzmanlarımız ve ... Devamını Oku »

Med Saç Ekim Merkezi

Med Hair ekibi Dr. Serkan AYGIN önderliğinde 10 yılı aşkın süredir saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Son 6 yıldır Mecidiyeköy’de bulunan merkezimizde sadece saç ekimi ve diğer saç tedavileri yapılmaktadır ve tamamen saç tedavisine odaklanılmıştır. Merkezimizde yaptığımız operasyonları bundan böyle Aksoy Hastanesi’nde gerçekleştireceğiz. Yüksek hasta memnuniyeti nedeniyle hasta sayımız hızla artmaktadır ve Med Hair bugün saç ekiminde referans kliniklerden biri haline ... Devamını Oku »

PlusMed Saç Ekim Merkezi

Adres : Dr.Beyhan Zeybek Ataç Mektep Sok No:30 Levent/0ST Tel : 0 212 324 50 97 Fax : 0 212 324 50 94 Yazıyı paylaş "PlusMed Saç Ekim Merkezi" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Transmed International Medical Center

Transmed, 1994 Şubat ayında, İstanbul”da, Dr. Melike Külahçı ve Reiner Paeffgen tarafından, en yeni kozmetik cerrahi hizmetlerini sunmak üzere uluslararası bir tıp merkezi olarak kurulmuştur. 1995 Ocak ayında Transmed, Türkiye”de saç nakil cerrahisinde « Mini-Micro Grafting” tekniğini uygulayan ilk klinik oldu. Transmed, 1997 Şubat ayında Levent”deki 600m2”lik yeni binasına taşındıktan sonra hizmetlerini arttırarak büyümeye başladı. 1998 yılında Epilight ve Alexandrite ... Devamını Oku »

Trans-Derm Saç Ekim Merkezi

Kliniğimizde 8 yıldır Lazer epilasyon uygulanmaktadır. Alexendrite,Diod ve IPL Lazer sistemleri ile her tür cilt ve kıl tipinde başarılı sonuç alınmaktadır. Kıl tipinize uygun lazer cihazlarımızla, deneyimli sağlık personeli tarafından yapılan uygulama ile kıllarınızdan kurtulabilirsiniz. TRANSDERM 8 yıllık deneyimiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Dr Metin Oğuz tarafından kurulan TRANSDERM, güleryüzlü hizmeti kendine ilke edinmiştir. Hizmetleriyle ilgili tüm gelişmelerin takip ... Devamını Oku »

Shora Clinic

Genetik olarak saç dökülmesi problemi olan erkeklerin bu problemden kurtulması imkansızdır. Erkeklerdeki saç dökülmesinin nedeni ise %95 soya çekimden kaynaklanır. Bu problemin ortadan kaldırılması için tek çözüm canlı doku nakliyle yapılan saç ekim operasyonudur. Bayanlardaki saç seyrekliği problemi de yine saç ekimi operasyonu ile giderilebilir. Bu operasyon sonucu saç problemi olan kişiler ömür boyu dökülmeyen uzayan, büyüyen, sağlıklı, canlı kendi ... Devamını Oku »