Pazartesi , 17 Haziran 2019

Saç Kıran

Sadbe Roll-on 8 ml

Sadbe İçeriğindeki Maddeler ve Etkileri; Squarik asit di butil ester % 0.1 Capsaicin % 0.075 Gliserin Sadbe Nasıl Uygulanır; Roll-on dökülme alanı ıslanıncaya kadar uygulanır, günde 2-3 defa uygulanmalıdır. Deride tahriş olursa kullanım sıklığı azaltılmalı daha sonra tekrar artırılmalıdır. YEterli ıslaklık sağlanamıyorsa şişe ters çevrilerek sürülmelidir. Kullanım Süresi; Kozmetik olarak kabul edilebilir sonuç elde edilinceye kadar kullanılmalıdır. Saçın yaşam döngüsünün ... Devamını Oku »

Pityana Şampuan 300 ml

NOT : Saç derinizin adapte olması için 5 – 6 yıkamaya kadar sabredin. Kullanım şekli :Az miktarda Pityana bitkisel saç bakım şampuanını ıslak saç derisine masaj yaparak uygulayın. 2 – 3 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulayın… Yazıyı paylaş "Pityana Şampuan 300 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Biogrow Saç Spreyi

1 Aylık Tüp : 60 ML 2 Aylık Tüp: 120 ML 3 Aylık Tüp: 180 ML BioGrow Hakkında Biogrow tamamen bitkisel bir üründür.Kendine özgü bileşenleri saç  dökülmesiyle mücadele eder.Erkeklerde ve bayanlarda saçların tekrar büyümesini sağladığı yaygın gözlem ve takiplerle kanıtlanmıştır.Saç dökülmesini önlemede kafa derisinin iyi beslenmesi sağlanırken aynı zamanda DHT (dihidrotestosteron) tarafından köklere verilen hasar da durdurulmalıdır.Biogrow bu şartları yerine ... Devamını Oku »

Mirage Saç Dolgunlaştırıcı Toz 32/25gr Ekonomik Büyük Boy

  Mirage Saç   toppik , topik Yazıyı paylaş "Mirage Saç Dolgunlaştırıcı Toz 32/25gr Ekonomik Büyük Boy" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Saçkırana hangi bitkisel karışımlar iyi gelir?

Benzer videolar için tıklayın Yazıyı paylaş "Saçkırana hangi bitkisel karışımlar iyi gelir?" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Saç Kıran Nedir?

Saç kıranın sebebi bağışıklık sisteminin zayıflaması nedeniyle bakteri ve mantarlarla mücadele edemiyecek duruma gelmiş olmasıdır.SAÇLARI BESLEYEN SAÇ KÖKÜ, saç köküne yeterince vitamin mineral, enzim vs. akabilmesi ve bağışıklık sisteminin mikropları yok edebilmesi için kılcal damarların optimum seviyede olması gerekir Devamını Oku »

Saçkıran (Alopesi Areata)

Alopesi areata nedir? Alopesi tıp dilinde saç kaybı anlamına gelmektedir. Alopesi areatada ise saçlarda aniden yuvarlak saçsız alanlar oluşturacak şekilde dökülme olmasıdır. Devamını Oku »

Saçkiran Tedavisi

Saçkiran saçli deride, kas, kirpik ve vücudun tüyle kapli bölgelerinde kil kaybi yapan bir hastaliktir. En sik saçli deride görülür. Saçli deride yama veya bozuk para seklinde saçsiz kalmis alanlar görülür. Bu saçsiz alanlar bir tane veya çok sayida olabilir. Saçkiran hastaliginda nadiren tüm saçli deride kil kaybi olabilir. Hatta hastalik tüm vücuttaki tüylerin dökülmesi seklinde görülebilir.Saçkiran en sik çocuk ... Devamını Oku »

Saç Kıran

Alopesi tıp dilinde saç kaybı anlamına gelmektedir. Alopesi areatada ise saçlarda aniden yuvarlak saçsız alanlar oluşturacak şekilde dökülme olmasıdır. Alopesi areata otoimmun bir hastalıkdır. Otoimmun hastalıklarda bilinmeyen br nedenle bağışıklık sistemi kendi hücrelerini yabancı olarak görüp bu hücrelerle savaşmaya başlar. Bu durumda kıl kökleri etrafında bulunan lenfosit denen hücreler sitokin diye adlandırılan kimyasallar salgılarlar ve bu da saçlarda dökülmeye neden ... Devamını Oku »