Pazartesi , 17 Haziran 2019

Vitaminler Mineraller

Combou Tea Kombu Çayı

Kesenize en uygun Combou Tea Kombu Çayı ürününü sadece Botanik Ecza’da bulabilirsiniz… Combutea kombu çayı sipariş için doğru yerdesiniz! Kombu Çayı, tam da böyle organik bir ürün! Şayet siz de bu hassasiyeti taşıyorsanız Kombu Çayı fiyatını Botanik Ecza’nın telefon numarası olan 444 4 996 numarayı arayarak veyahut www.botanikecza.com adresine girerek de hemen öğrenebilirsiniz. Piyasada isimi kombu çayı olarak da geçen Combou Tea, kullanıcı yorumları açısından son derece zengin. Zira sitemizde Kombu Çayı ile ... Devamını Oku »

PanPlus Kapsül

PanPlus Kapsül ürününü Botanik Ecza satış merkezinden satın alabilirsiniz! Pan Plus Kapsül, aranan bir gıda desteği! Şayet siz de bu hassasiyeti taşıyorsanız Pan Plus Kapsül fiyatını Botanik Ecza’nın telefon numarası olan 444 4 996 numarayı arayarak veyahut www.botanikecza.com adresine girerek de hemen öğrenebilirsiniz. Pan Plus Kapsül kullananlar açısından memnuniyet verici olarak takdir ediliyor. Bir şeyin nasıl olduğu, verimliliği ile ilgili hatıranda bilgi sahibi olduğumuz internet çağında, bu ürünü kullanmak isteyenler ... Devamını Oku »

NBL Probiotic Gold

Yetişkinler için vitamin destekli probiyotik NBL Probiotic Gold 20 Şase ürününü mağazamızdan satın alabilirsiniz! NBL Probiotic Gold, tam da böyle organik bir ürün! Şayet siz de bu hassasiyeti taşıyorsanız NBL Probiotic Gold fiyatını Botanik Ecza’nın telefon numarası olan 444 4 996 numarayı arayarak veyahut www.botanikecza.com adresine girerek de hemen öğrenebilirsiniz. NBL Probiotic Gold kullananlar açısından memnuniyet verici olarak takdir ediliyor. Bir şeyin nasıl olduğu, verimliliği ile ilgili hatıranda ... Devamını Oku »

LipoMagnet Efervesan Tablet

LipoMagnet Efervesan Tablet ürününü Botanik Ecza satış merkezlerinden sipariş verebilirsiniz. Uzman kadromuz danışmanlığında, sattığımız gıda destekleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Lipo Magnet Efervesan Tablet, aranan bir gıda desteği! Şayet siz de bu hassasiyeti taşıyorsanız Lipo Magnet Efervesan Tablet fiyatını Botanik Ecza’nın telefon numarası olan 444 4 996 numarayı arayarak veyahut www.botanikecza.com adresine girerek de hemen öğrenebilirsiniz. Lipo Magnet Efervesan Tablet kullananlar açısından memnuniyet verici olarak takdir ediliyor. Bir şeyin nasıl olduğu, ... Devamını Oku »

New Life Efa S-1200 Balık Yağı

New Life Efa S-1200 gıda desteği ürününü Botanik Ecza satış merkezimizden satın alabilirsiniz. Mağazamızda 45 kapsül şeklinde satılan New Life Efa S-1200 Balık Yağı ürününü siz de kullanmak istiyorsanız hemen 444 4 996 no’lu numarayı arayabilir veyahut www.botanikecza.com adresinden sipariş verebilirsiniz. New Life Efa S-1200 Balık Yağı, aranan bir gıda desteği! Şayet siz de bu hassasiyeti taşıyorsanızNew Life Efa S-1200 Balık Yağı fiyatını Botanik Ecza’nın telefon numarası olan 444 ... Devamını Oku »

Multi Sanostol Şurup 300 ml

Portakal ve Greyfurt Tadında multivitamin şurubu. 1 tatlı kaşığı (5 ml) Multi Sanostol Şurup; Aktif Maddeler: Retinol palmitat (Vitamin A)     1200 I.U Kolekalsiferol (Vitamin D3)       100 I.U. Tiamin hidroklorür (Vitamin B1) 1.0 mg Riboflavin 5-sodyum fosfat (Vitamin B2) 1.0 mg Piridoksin hidroklorür (Vitamin B6)   0.5 mg Askorbik asit (Vitamin C)   50.0 mg Tokoferol asetat (Vitamin E)  1.0 mg Nikotinamid (Vitamin PP)     ... Devamını Oku »

Pharma Nord Omega-3 Plus 60 Yumuşak Kapsül

Önerilen günlük kullanım dozu: Yetişkinler için günde 1- 2 adet alınır. Gerekli durumlarda doktor önerisi ile yüksek dozlarda kullanılabilir. *BRD Balık Yağı 500mg EPA: 190mg DHA: 110mg Folik asit : 100mcg %50 B12 vitamini 1mcg %40 *BRD: Beslenme Referans Değeri EPA: Eikosapentaenoik asit, DHA: Dokosaheksaenoik asit Kapsül maddesi: Balık jelatinidir. Yazıyı paylaş "Pharma Nord Omega-3 Plus 60 Yumuşak Kapsül" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »

Nutraxin Ultramen 60 Tablet

  İçindekiler 1 Tablette L-Arginin (serbest form) 605 mg Standardize Tribulus terrestris (Demir dikeni) Ekstr. (%40 saponinler) 100 mg Standardize Panax ginseng (Ginseng) Ekstr. (%5 Ginsenositler) 100 mg Standardize Zingiber officinale (Zencefil) Ekstr. (%5 gingerol) 30 mg Standardize Syzgium aromaticum (Karanfil) Ekstr. (%30 esansiyel yağ) 15 mg Standardize Cinnamomum cassia  (Tarçın) Ekstr. (%8 Flavonoitler) 10 mg Apium graveolens (Kereviz) Ekstr. ... Devamını Oku »

ZincOmega Balık Yağı 100 ml

  Rafine balık yağı 750 mg, Vitamin C 7.5 mg, Vitamin E 1.5 mg, Vitamin A 600 mcg, Vitamin D 5 mcg içerir. İçindekiler: Demineralize su, Rafine balık yağı, Ayçiçek yağı, invert şeker şurup, Koruyucu (Potasyum sorbat), Vitamin C, Tatlandırıcı (Sodyum siklamat), Vitamin E, Vitamin A, Doğala özdeş çilek aroması, Doğala özdeş limon aroması, Renklendirici (Tartrazini), Vitamin D Yazıyı paylaş ... Devamını Oku »

Caillou Omega 3 Balık Yağı 100 ml

  İçerik: Rafine balık yağı 750 mg, Vitamin C 7,5 mg, Vitamin E 1,5 mg, Vitamin A 0,6 mg, Vitamin D3 0,005 mg  / 5 ml Ticari Şekli: 100 ml’lik cam şişe 12 yaş altındaki çocuklar için bir ölçek, 12 yaş üstü için iki ölçek önerilir. Yazıyı paylaş "Caillou Omega 3 Balık Yağı 100 ml" FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedInE-mail Devamını Oku »